reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test allo mlr

AgnieszkaMaria

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2020
Postów
60
Cześć,

Dostałam właśnie wynik testu allo mlr i wyszedł na poziomie 0%. Chyba się nie spodziewałam, że wynik może być aż tak zły. Bo jest zły, prawda?

Ogólnie moja historia jest skomplikowana. Staramy się z mężem 4 lata o dziecko. Do lekarza jesteśmy zapisani na 11 czerwca.

Dzięki za odpowiedzi.
 
reklama
A jaka jest Twoja historia? Byłaś już w ciąży? Poroniłaś już kiedyś? Allo mlr powinny być na poziomie 40 % hamowania.Ale trzeba znać Twoją historię aby coś więcej napisać.
 
Nigdy nie byłam w ciąży.

Przez 3 lata chodziłam po lekarzach i na początku wszyscy mówili, żeby się nie stresować , wyjechać i ciąża gotowa. Jakieś podstawowe badania, monitoringi ale ciągle nic.

W końcu trafiłam z mężem do kliniki leczenia niepłodności

Ja- niedoczynność tarczycy - biorę leki, owulacje są, ale zdążają się cykle bezowulacyjne, usg pod kątem endometriozy , drożność jajowodów - drożne oba, progesteron niski, brałam luteinę, badania genetyczne - prawidłowe, AMH 4,64 ng/ml, ana23 (szczerze nie potrafię tego odczytać - lekarz w czerwcu w wynikami) , celiakia - ujemna, allo mlr 0%, kir Bx

Mąż- nasienie - morfologia 4%, niedoczynność tarczycy - euthyrox w określonej dawce, leki suplementy wspomagające., celiakia ujemna,

Wydaje mi się, że mocno w skrócie przedstawiłam historie.

Immunolog stwierdziła, że nie widzi przeciwwskazań do zajścia w ciążę. To dlaczego jej nie ma?
 
Do góry