reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

ja też mam ostatnio ciągły stres o bobo …zaczynam panikować i panicznie boję się czwartkowej wizyty🙁
Nie mogę się na niczym skupić tylko ciągle myślę czy będzie dobrze czy to hormony tak dają czadu? Radość przerodziła się w strach 🫣
Już stary widzi że się stresuje i wziął wolne by mnie zawieźć do lekarza 🫢

Kiedy minie ten lek…
masz chociaż wizytę w czwartek. A mnie te 2 tygodnie to wykończą. Chodzę teraz jak wariatka mierzę temperaturę i macam cycki. Jeszcze dziś obiecałam córce koncert zespołu dziecięcego nie wiem jak dam radę w tym stresie
 
reklama
masz chociaż wizytę w czwartek. A mnie te 2 tygodnie to wykończą. Chodzę teraz jak wariatka mierzę temperaturę i macam cycki. Jeszcze dziś obiecałam córce koncert zespołu dziecięcego nie wiem jak dam radę w tym stresie
trzeba się wspierać bo inaczej to ciężko🫢🫣

Rodzicom po wizycie a reszta po 12 tyg
 
Dzień dobry.

Ja dziś mam powera 😅
Od rana robię tort, nawet żelkę truskawkową robię. Do tego sałatkę, pizzerki, rollsy. Ciekawe jak to wieczorem odchoruję...

Widzę, że z USG i wizytami u lekarza, to ja jestem mocno nadgorliwa 😂 W poniedziałek będę miała trzecie usg.

Ale to też dlatego, że chodzę do dwóch lekarzy - jeden prywatnie i w medicover. I chcę, aby dwóch lekarzy mnie prowadziło, bo jednak ciężki zdrowotnie ze mnie przypadek :) plus w medicover w pakiecie mam wszystkie badania, łącznie z prenatalnymi.
A mówiłaś tym lekarzom, że jest ich dwóch? 😂 Pytam, bo planuje to samo. Mam pakiet w Luxmedzie i tam planuje robić badania, ale chcę chodzić prywatnie do wybranego lekarza.
 
Jeszcze mam pytanie do was - robić proga czy nie robić? Wiem, że są dwie szkoły. Jedni mówią, że to nie ma sensu, inni sens ma. Coś mi rzeczywiście to powie więcej, że zrobię?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ja również dołączę, chociaż obawiam się, że szybko będę musiała się żegnać :-( w 6t2d był pęcherzyk, beta miała przyrost prawie 100% w 48h, a 3 dni później ustały mi wszystkie objawy - nie bolą piersi, śluzu zero. Więcej objawow nie miałam. Nie czuje się w ogóle ciążowo, mam wrażenie, że wszystko stracone ;-( czekam na wynik bety, a wizyta w piątek. Podświadomie wiem, że nie będzie dobrych wieści, ale tak głupio się łudzę....
 
Do góry