reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja narazie nie ale jelita odmawiają posłuszeństwa, skóra na twarzy tłusta 🤦 kosmos ... Z synem na samym początku wyglądałam kwitnąco 🙈 a tu się jakiś paskud robi 🤦

Ja latam strasznie po 3 razy w nocy i co godzinę pół w dzień
Poza tym wzdęcia dziś jakby lepiej , odbija mi się często i mam suchą skórę momentami aż swędzi ale cieszę się z każdego objawu bo liczę że tym razem się uda☺️
 
Ja to z kolei mam takie podle uczucie pełności. Mam wrażenie że mam żołądek tak wywalony zjem jabłko a czuje się pełna ciężka wszytko mnie gniecie. A jeszcze praca siedzącą urzędowa to aż czuje mega duży dyskomfort jak ten brzuch tak odstaje
 
Ja dzisiaj powtarzylam betę , jesteś zestresowana bardzo czekając na wyniki. Wczoraj miałam takie kłocie w prawym jajniku przez 20 minut że myślałam że zejdę …. Termin wypada mi na 15.01 chociaż w zależności od Kalkulatora to jest 2 dni różnicy . Okres miałam ostatni 08.04 ( cykle 28 dni)
 
Ja dzisiaj powtarzylam betę , jesteś zestresowana bardzo czekając na wyniki. Wczoraj miałam takie kłocie w prawym jajniku przez 20 minut że myślałam że zejdę …. Termin wypada mi na 15.01 chociaż w zależności od Kalkulatora to jest 2 dni różnicy . Okres miałam ostatni 08.04 ( cykle 28 dni)
witam w klubie też czekam i normalnie miejsca nie mogę znaleźć 🫣✊
 
reklama
Ja też wzrost 120 % przez 46 h 🫣🫣🫣w kalkulatorze jest napisane że powinien być przyrost o 66 % a jak jest 120 % to jest ok czy moze wskazywać bliźniacza ? Martwię się bo w mojej lini kobiety mają podwójne jajeczkowanie podczas cyklu i sporo jest bliźniąt 😱
 
Do góry