reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
mi pani ginekolog mówiła że widać zarodek przy becie ponad 1500 u mnie pewnie dzisiaj beta trochę ponad 500 patrząc na pierwszy przyrost. No chyba, że hormon wystrzelił i mam już nagle ponad 1000 😅. Nastawiam się bardziej, że będzie widać kropkę po weekendzie a ja zobaczę ją dopiero po urlopie to może już i serduszko zabije 🤞🏼🥹❤️
jestem już po :) na razie nic nie widać bo za niska beta ale endometrium ładne, grube. Pani ginekolog powiedziała, że jeśli będą takie podobne przyrosty jak miałam to po weekendzie powinno być widać no ale niestety jak na złość już dawno mieliśmy wycieczkę wykupioną więc z kropką zobaczę się dopiero 20/05 o 10 😥 muszę się jeszcze naczekać 😅
 
Dziewczyny kiedy chcecie powiedzieć w pracy o ciąży?
ja myślę, że powiem tak w 7,8 tyg jeśli wszystko będzie w porządku żeby mieli na uwadze, że jestem w ciąży. Ja chcę jeszcze trochę popracować bo mam taki przywilej, że mogę też zdalnie ale wiadomo to też zależy od tego jak będę się czuła i czy będę mogła pracować :)
 
jestem już po :) na razie nic nie widać bo za niska beta ale endometrium ładne, grube. Pani ginekolog powiedziała, że jeśli będą takie podobne przyrosty jak miałam to po weekendzie powinno być widać no ale niestety jak na złość już dawno mieliśmy wycieczkę wykupioną więc z kropką zobaczę się dopiero 20/05 o 10 😥 muszę się jeszcze naczekać 😅
piękne wiadomości ❤️❤️❤️
 
jestem już po :) na razie nic nie widać bo za niska beta ale endometrium ładne, grube. Pani ginekolog powiedziała, że jeśli będą takie podobne przyrosty jak miałam to po weekendzie powinno być widać no ale niestety jak na złość już dawno mieliśmy wycieczkę wykupioną więc z kropką zobaczę się dopiero 20/05 o 10 😥 muszę się jeszcze naczekać 😅
Wypoczywajcie ❤️
 
reklama
Do góry