reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

O kurde Nulini, przykro mi :( kiedy zauważyliście, że coś nie tak jest?

Zdrówka dziewczyny dla dzieciaczków, my byliśmy dziś u lekarza 2 raz i niby wszystko ok a kaszel od tego co mu spływa z nosa, sama nie wiem kiedy szczepić go będziemy....

Bada u nas taki konkretny cyrk to się teraz zrobił, koniec świata, czasem wyproszę żeby przy smarowaniu jajek leżał spokojnie :D

Śmieszek już w twardym śnie, ja idę ćwiczyć ;) Ostatnio dość szybko ze wszystkim się wyrabiam a spać w nocy nie mogę... :/
 
reklama
A u nas Alicja miała dobę temperaturę i zdrowa... Za to teraz na chora także pewnie jakiś wirus mała wygrała z zaraza a ja juz nie :p


Nulini :( kurcze współczuję to chyba nie za dobre wieści, ale wy szalona silna rodzinka to dacie radę i będzie dobrze :)


Mommy ja ciągle mówię że pójdę po nocnik do piwnicy i tak już któryś tydzień se gadam :p musze w końcu pójść. Moja je prawie wszystko a jajecznice to uwielbia jedno z jej ulubionych śniadań ;)
 
Mommy, u nas wszystko się zaczęło po szczepieniu, więc nie musieliśmy niczego zauważać :(

femme, jeśli o padaczkę chodzi, to póki co staram się myśleć pozytywnie - napady mamy rzadko, Młody rozwija się prawidłowo (nawet niektóre umiejętności ponad swój wiek), więc oby tak pozostało, a w kwestii "defektu" mózgu - najciężej będzie później, jak się zacznie fascynacja piłką nożną :(
 
Femme tutaj macie przepis na pyszną jajecznicę;
http://alaantkoweblw.pl/jajecznica-3-sery/

Mój też je wszystko ale no za jajami nie przepada , chyba za babcią bo ja mi moja babcia kochamy jajca , co 2 pokolenie widocznie nie lubi u nas w rodzinie ;)

Nulini napady zaczęły się po szczepionce tak? Napiszesz mi po której? :( Masakra jakaś.... Też na razie rzuciłam okiem tylko co do tego zespołu, póżniej coś więcej poczytam.
 
Femme u nas jest bardzo wczesne rozpoznanie bo przeważnie ludzie dorośli dopiero cierpią np. Na ból głowy i przy rezonans wychodzi ta choroba. Objawy u dziecka ciężko zaobserwować, bo Ci nie powie, że czuje ucisk w głowie albo ciągły ból głowy...

Mommy po szcepionce w 6 miesiącu - Błonica-tężec-krztusiec, hib i Polio...
 
O jak sie forum rozkrecilo :)
Nulini, Co by nie bylo przynajmniej juz macie diagnoze. Trzymam kciuki za Ignasia, zeby mimo tych dolegliwosci mogl normalnie zyc.

Emilchen, dziwnie z ta niania. Placicie jej za prace I chyba powinna robic to, czego wymagacie. Skoro D nie umie zasnac Sam, to niece go nosi, albo nauczy spac, albo moze zna jakies magiczne sposoby na spaniel bo sorry, ale Co to za wymowka, ze nie ma sily.

Moj jeszcze nie szczepiony na mmr I odwlekam poki Co, sezon grypowy w pelni I troche sie boje.

Femme, skoro to jest wrodzona wada, to nie moze by przez szczepionke
 
Indi ja właśnie też odwlekać będę. Na 11 mamy przełożone, 11 go nie zaszczepię, bo jeszcze kaszle, osmarkany jest itp. Póżniej bliżej końca miesiąca też go nie zaszczepię bo mam op. i nie wyjadę na 3 dni zostawiając go samego z babcią po szczepionce.... No i 3 tyg póżniej na rekowalescencje swoją muszę liczyć to też nie pojde z nim.... Co z innymi szczepionkami wtedy? Idą wg, kalendarza czy przesuwają się analogicznie w czasie?
 
reklama
Mommy, nastepne szczepienia mamy dopiero w wieku 3 lat, wiec poslizg nawet kilkumiesieczny chyba nie robi roznicy
 
Do góry