reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania test negatywny a nadzieja

Caro666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
1 297
Hej miesiaczke mam co 28 dni , 2 dni wczesniej zrobilam test i wyszedł negatywny , czy na pewno ju wyklucza ciążę czy jeszcze mogło być za wcześniej i jest jakaś szansa , chodzi mi bardziej czy ktoś miał taką sytuację …

Przy 1 ciąży wyszedł mi pozytywny o takim czasie
 
reklama
Hej miesiaczke mam co 28 dni , 2 dni wczesniej zrobilam test i wyszedł negatywny , czy na pewno ju wyklucza ciążę czy jeszcze mogło być za wcześniej i jest jakaś szansa , chodzi mi bardziej czy ktoś miał taką sytuację …

Przy 1 ciąży wyszedł mi pozytywny o takim czasie
Nie patrzy się na to kiedy była ostatnia miesiączka, tylko kiedy wystąpiła owulacja.
Pozytywny wynik testu wyjdzie dzięki wzrostowi bety, która idzie w górę po zagniezdzeniu się zarodka w macicy, a to następuje do 12 dni po owulacji
 
Nie patrzy się na to kiedy była ostatnia miesiączka, tylko kiedy wystąpiła owulacja.
Pozytywny wynik testu wyjdzie dzięki wzrostowi bety, która idzie w górę po zagniezdzeniu się zarodka w macicy, a to następuje do 12 dni po owulacji
No tak wiem nie monitorowałam owulacji u ginekologa nie wiem kiedy była dokładnie :)
 
Najlepszym potwierdzeniem jest badanie krwi👌 ewentualnie powtórzyć test - najlepiej bardziej czuły
 
Mi w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny test (cykle 31-33 dni) i dopiero tydzień później wyszła blada kreska, poszłam na betę i była chyba 38,7 czy jakoś tak 🙂 jeszcze nic straconego
 
Przy 28 dniowym cyklu zdecydowanie najlepiej poczekać do terminu miesiączki albo jak się jakieś 2 dni spóźnia i wtedy zrobić test.
 
Hey .Mam pytanie bylam u ginekologa odebrac wyniki cytologi 1 I bez hpv wszystko ujemne eiec ulga .wszystkie badania w normie. Jutro powinna wypasc owulacja ale pecherzyk nie rosnie tak jak powinnien w piątek nastepne uzg jak nie urosnie na tyle .bedzie stymulacja .czego mam sie spodziwac .?
Bynajmniej wiem dlaczego nie zachodze w ciaze cycle krótkie 23 max 25 .
 
Hej miesiaczke mam co 28 dni , 2 dni wczesniej zrobilam test i wyszedł negatywny , czy na pewno ju wyklucza ciążę czy jeszcze mogło być za wcześniej i jest jakaś szansa , chodzi mi bardziej czy ktoś miał taką sytuację …

Przy 1 ciąży wyszedł mi pozytywny o takim czasie
Dzień przed terminem miesiączki w 27 dc test mi wyszedł negatywny. W 28 dc wyszedł delikatny cień, w 29 dc beta była 14, także ledwo zaczęła rosnąć. Także jeszcze wszystko się może zdarzyć :)
 
reklama
Dzień przed terminem miesiączki w 27 dc test mi wyszedł negatywny. W 28 dc wyszedł delikatny cień, w 29 dc beta była 14, także ledwo zaczęła rosnąć. Także jeszcze wszystko się może zdarzyć :)
O super chodź wczoraj już w terminie miesiączki zaczęłam plamić i dzisiaj też a zawsze przed miesiączka 4 dni przed miałam plamienia które kończyły się miesiączka :) więc raczej nic tego
 
Do góry