reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta hcg a orvittelle

reklama
Ja mam wstępny termin obliczony w internecie na 24 lutego, umówiłam się do ginekologa na 26.06 :-), jutro jeszcze powtórzę sobie betę a potem dopiero po kilku dniach, progesteron tez zrobić?
 
Ja mam wstępny termin obliczony w internecie na 24 lutego, umówiłam się do ginekologa na 26.06 :-), jutro jeszcze powtórzę sobie betę a potem dopiero po kilku dniach, progesteron tez zrobić?
Ja robiłam progesteron 3 razy i lekarz na wizycie powiedział mi że niepotrzebnie powtarzam to badanie bo tylko się stresuje że poziom za niski . U mnie progesteron zmalał i ja już panika, a lekarz żeby nie robić tego badania bo jeśli będzie za niski jego poziom to organizm sam da znać tzn. pojawi się ból czy plamienie .
 
W takim razie zrobię sobie tylko betę a potem powtórzę ostatni raz w piatek :) chyba to wszystko jeszcze do mnie nie dociera, denerwuje się czego nie mogę teraz robić o czym nie zdaje sobie sprawy a co mogłoby zaszkodzić na początku ciąży
 
Chyba się uzależniłam od robienia beta hcg muszę wkoncu przestać :p ale jakoś nie potrafię, wynik z dziś beta 106,6 a progesteron 28,19
 
reklama
Tak się zastanawiam czy nie za niski progesteron? We wtorek był ok 25 a w czwartek ok 28. Chociaż niby normy przy wyniku to dla 1 trymestru 11-44ng/ml
 
Ostatnia edycja:
Do góry