reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidłowy pęcherzyk ciążowy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Oburzyłam się, ponieważ ktoś pisze, że tłukę dziecku literki o cyferki całą noc, a później pisze, że to Jej przypuszczenia.
 
Oburzyłam się, ponieważ ktoś pisze, że tłukę dziecku literki o cyferki całą noc, a później pisze, że to Jej przypuszczenia.
Przepraszam, ale uważam, iż rozpowszechniasz szkodliwe przekonania, co do rozwoju dzieci w tym wątku i pisząc takie coś, powinnaś liczyć się z tym, że zostaniesz tak odebrana. I jeszcze nie wiem co te umiejętności mają wspólnego z głównym wątkiem. Bo – okej, twoje dziecko mogło się faktycznie tak rozwijać, ale to nie jest norma, a czytają to różne osoby w poszukiwaniu różnych informacji.
 
No to źle wyczytałaś. Poza tym aż tak Ci się nudzi, że szukasz moich postów? Skoro nie zgadzasz się z tym co napisałam to masz do tego prawo i możesz zdradzić pomysł na tak szybką naukę dziecka. Ale nie musisz mnie atakować.
aha, ok, pewnie ktoś Ci skradł tożsamość na forum i pisze za Ciebie posty, skoro mówisz, że źle wyczytałam. Spoko, nie wnikam.
Zaczęło się od tego, że Mąż kupił literki na magnes i tablice. Synek zainteresował się tym, do tego stopnia, że ciagle tylko chciał się nimi bawić, a my je nazywaliśmy. Wieczorami nie mógł się z nimi rozstać, chciał spać z nimi.
Co do zarzutu @hemoglobina, że rozpowszechniam szkodliwe przekonania co do rozwoju dzieci, mój syn umie alfabet, chodzi do żłobka i ma tam angielski dla dzieci, wcześnie zaczął mówić i nie widzę powodu taić tego.
 
aha, ok, pewnie ktoś Ci skradł tożsamość na forum i pisze za Ciebie posty, skoro mówisz, że źle wyczytałam. Spoko, nie wnikam.
Zaczęło się od tego, że Mąż kupił literki na magnes i tablice. Synek zainteresował się tym, do tego stopnia, że ciagle tylko chciał się nimi bawić, a my je nazywaliśmy. Wieczorami nie mógł się z nimi rozstać, chciał spać z nimi.
Co do zarzutu @hemoglobina, że rozpowszechniam szkodliwe przekonania co do rozwoju dzieci, mój syn umie alfabet, chodzi do żłobka i ma tam angielski dla dzieci, wcześnie zaczął mówić i nie widzę powodu taić tego.
Dalej rozpowszechniasz szkodliwe informacje. Wyobraź sobie, że wchodzi w ten wątek matka 15-miesięcznego dziecka i czyta, że twoje dziecko w tym wieku już potrafiło liczyć do 13 i znało alfabet. Co pomyśli taka kobieta niedoświadczona w macierzyństwie? Że z jej dzieckiem coś jest nie tak, bo mówi ledwo mama, tata, miau-miau i muuuuu. I ten wątek nie jest do przechwalania się „co moje dziecko robiło w wieku 15 miesięcy”, autorka o to nie pytała.
 
Popłynęłaś za daleko, mam wyobrazić sobie, że wchodzi na ten wątek niedoświadczona mama 15-miesięcznego dziecka i mam wyobrazić sobie co pomyśli taka mama ☺️
Nie zabronisz mi przechwalać się.
Czytasz swoje posty przed publikacją?
 
reklama
aha, ok, pewnie ktoś Ci skradł tożsamość na forum i pisze za Ciebie posty, skoro mówisz, że źle wyczytałam. Spoko, nie wnikam.
Zaczęło się od tego, że Mąż kupił literki na magnes i tablice. Synek zainteresował się tym, do tego stopnia, że ciagle tylko chciał się nimi bawić, a my je nazywaliśmy. Wieczorami nie mógł się z nimi rozstać, chciał spać z nimi.
Co do zarzutu @hemoglobina, że rozpowszechniam szkodliwe przekonania co do rozwoju dzieci, mój syn umie alfabet, chodzi do żłobka i ma tam angielski dla dzieci, wcześnie zaczął mówić i nie widzę powodu taić tego.
Nikt mi nie ukradł tożsamości. Ale możesz czytać ze zrozumieniem. Możesz stworzyć swój wątek i chwalić umiejętności swojego dziecka.
Ale napisałaś w wątku o złym kształcie pęcherzyka co sugerowałoby ,że Twój syn jest " wybitnie uzdolniony" właśnie przez to, że Twój przypadek był podobny. A to są przecież bzdury.
P.S. czyli jednak miałam rację, że dzień i noc tłukłaś te literki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry