reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

reklama
Myślę, że się udał. Chociaż żadna prognoza pogody się nie sprawdziła, to i tak było fajnie - tak w sam raz. Martyna dwa razy kąpała się w morzu, bo aż tak ciepło nie było, ale codziennie byliśmy na plaży. Pojadłam flądry, gofrów mam dość do przyszłego roku :-D, płynęliśmy statkiem pirackim i Martyna tańczyła na pokładzie, aż kapitan się nie mógł nadziwić :-D. Jak dojdziemy do ładu z fotkami, to powrzucam.
Z teściami też nie było źle, chociaż trudno mi sobie ich wyobrazić samych z Martynką. Moja teściowa chciałby być kobietą i facetem jednocześnie. Do bólu niezależna, a za chwilę z pretensją "że faceci nie myślą". Trudno takiej dogodzić - kierownik ds organizowania atrakcji mężowi czy mu się to podoba czy nie :-D. My postanowiliśmy się dobrze bawić bez względu na ich różnice w poglądach na wypoczynek :-D i tylko jedno burzyło nam spokój - teść chrapie jak niedźwiedź :baffled: i myśli, że to wymysły nietolerancyjnej żony, a my jesteśmy w zmowie :baffled:. Prawda jest taka, że to był koszmar do kwadratu, bo spaliśmy we trójkę w jednym pokoiku, a teściowa z Martynką za ścianą. Niewyobrażacie sobie jak miło było wrócić do swojego wyrka :-D.
 
Już go teściowa ze szwagierką nagrały, ale wg niego, to było polowanie. Trzeba by chyba kamerę na całą noc ustawić, to może by uwierzył, że to nie przypadek :tak:.
 
Wróciłam po udanym wypadzie do Anglii. Od środy wieczorem do niedzieli w nocy Majka została sama z moimi rodzicami i o dziwo.....prawie o nas nie pytała. Zdarzyło się jej 2 razy (kiedy zobaczyła Orłosia w teleekspresie powiedziała, że to tata:-D, i kiedy założyła moje buty ogrodowe, powiedziała, że są to buty mamy i tyle:tak:
Teraz jednak jak tylko znikam krzyczy, że nie chce dziadka ani babci tylko z mamą....
Muszę się Wam przyznać, że wypoczęłam nieziemsko (znaczy od zajmowania się dzieckiem). Polecam!
 
reklama
Do góry