reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
u mnie koleżanki miały i teraz same pytają, ale oczywiście czy będę sama tego chciała... jak sobie o tym pomyślałam, to wyszło mi 15 koleżanek. Ale bardziej jestem na nie... że nie potrzebne, każda jest inna, inaczej chce spędzać czas.
Dzisiaj biorę się za kompletowanie walizki do szpitala, lista co potrzebne długa, kupione jest, tyle żeby spakować i żeby walizka stała w gotowości.
Aha, teraz też ćwiczymy, żeby zachęcić małą do obrotu główką w dół, takie zalecenia od Pani doktor. mamy dzisiaj 32 tc i 4 dni, czasem do samego końca się nie obróci, albo przy samym końcu.
 
Ja muszę teraz to brać na powstrzymanie porodu 3 razy dziennie. Plus luteinę i magnez dużego tego i mnie to przeraża
O wow! To masz mega wielką dawkę progesteronu! Mi lekarka ostatnio dała luteinę 200mg x2 ale do 31tc brałam 100mg x2.
Nie powiedziała mi tylko przepisała mocniejsze leki 🤷 nie wiem czym to uzasadnione bo teraz już powinnam odchodzić od luteiny, nawet wg ulotki..
W którym jesteś TC? Ciąża pojedyncza czy mnoga? I czy progesteron nasz na skracającą się szyjkę?
Ja jestem w 33tc ciąży bliźniaczej, szyjka ok 20mm lekko otwarta
 
O wow! To masz mega wielką dawkę progesteronu! Mi lekarka ostatnio dała luteinę 200mg x2 ale do 31tc brałam 100mg x2.
Nie powiedziała mi tylko przepisała mocniejsze leki 🤷 nie wiem czym to uzasadnione bo teraz już powinnam odchodzić od luteiny, nawet wg ulotki..
W którym jesteś TC? Ciąża pojedyncza czy mnoga? I czy progesteron nasz na skracającą się szyjkę?
Ja jestem w 33tc ciąży bliźniaczej, szyjka ok 20mm lekko otwarta
Ja też jestem 33 plus 1 . Jedno dziecko. Szyjka też 20mm i bardzo nisko głową jest wyczuwalny w badaniu. Ale ja mam skurcze. Więc może dla tego
 
reklama
Ja też jestem 33 plus 1 . Jedno dziecko. Szyjka też 20mm i bardzo nisko głową jest wyczuwalny w badaniu. Ale ja mam skurcze. Więc może dla tego
Ja też mam skurcze, jeden główką jest bardzo nisko
Też mam magnez 3x2, no-spa3x2 i luteina 2x200mg
Widzę że Twój lekarz daje jeszcze mocniejsze leki.
Na pocieszenie jesteśmy już w 33tc, nasze maluchy są już duże! Trzymam kciuki!
A ile masz na plusie kg ?
Jak się powiedziałam o ciąży 63kg, na początku spadło mi do 56kg, a teraz ok 70kg.
Więc zależy jak liczyć, albo 14 albo 7
 
Do góry