reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć Dziewczyny!
Mega dawno mnie tu nie było. Świąteczne zamieszanie, wycieczki do rodziców i zupełnie nie miałam głowy.
U nas mały w świeta postawił pierwsze kroczki ;) Takie niepewne i nieśmiałe póki co. W nocy bywa różnie, czasem budzi się do godzinę, a czasem ma w nocy tylko jedną pobudkę. W końcu przenieśliśmy go ze spaniem do oddzielnego pokoju i czasem nad ranem przychodzi do nas do sypialni i nas budzi. To jest takie słodkie ;)
Poza tym zrobił się strasznie humorzasty i jak mu się czegoś zabrania to się wścieka, płacze i niemal rzuca po podłodze. Myślałam że takie historie to dopiero z dwulatkami.
Dużo gada po swojemu i dużo się uśmiecha. W ogóle nie mogę uwierzyć, że jest już taki duży i że ten czas tak szybko zleciał..
 
reklama
Hej. Czy powinnismy juz dostac jakis link do tego forum zamknietego?
Ja wlasnie wracam od lekarza bo maly ma juz duzy katar od 2 tygodni i kaszelek. Na szczescie wszystko ok i nie zeszlo nizej ani na uszy ☺
@Dorapuszkin zazdroszcze samotnego wyjazdu! Tez by mi sie taki detoks przydal 😇 szczegolnie po ostatnich 2 tyg kiedy starsza nie chodzila do przedszkola 😅 dzis juz na szczescie poszla.
Gadalam z swoim szefem i tez mam wracac juz po wykorzystaniu urlopu wiec wracam od kwietnia. Zaczynam poszukiwania niani. Chociaz teraz to mam ochote zostac jeszcze dluzej, na wychowawczym, ale mój partner nie chce 😉
Na swieta zaostalismy w domu, nie odwiedzalismy rodziny bo dzieciaki poprzeziebiane a juz nie wiadomo co z tym wirusem nigdy nie wiadomo. Juz czekam na te szczepionki z niecierpliwością ☺
Do kiedy planujecie karmi piersia te co jeszcze karmia?
 
Ja jeszcze miesiąc chciałabym karmić do skończenia roku przez Nele i coraz częściej czytam teraz o odstawieniu i kurka wyzwanie to będzie bo to jest taki mały cycoholik że szok. Fakt, że teraz więcej zaczęła jeść tych posiłków stałych ale cyca i tak często chce a w nocy... 4-5 razy🙄
 
Link będzie do 6. Aniaslu każdej podeśle wczoraj pytałam ją o to 😉
@middayjoy zdrowka dla chorowitków.

Do pracy wracam w kwietniu i póki co nie zamierzam kończyć karmienia. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Syn sam się odstawił po 13 mies.
Tez teraz czeka mnie poszukiwanie niani.
 
Ja też w kwietniu po wykorzystaniu urlopu. Na samą myśl już się stresuję. Pociesza mnie to, że zamierzam wrócić na krótko i staramy się o następnego bąbelka😉Chcę też karmić do roku, wprowadziłam już flaszkę mm na wieczór . Najwięcej piję obecnie w nocy. Ostatnio co godzinę😱
 
U mnie młoda nie toleruje butelek. Więc będzie miała rano przed pracą pierś i w ciągu dnia jakby co to dostanie w kubeczku i po powrocie. W ciągu dnia, aż tak dużo już nie je, na chwilę złapie i possie za to w nocy czuć, że ciągnie jak smok 🤣 Nadrabia chyba.
 
U mnie młoda nie toleruje butelek. Więc będzie miała rano przed pracą pierś i w ciągu dnia jakby co to dostanie w kubeczku i po powrocie. W ciągu dnia, aż tak dużo już nie je, na chwilę złapie i possie za to w nocy czuć, że ciągnie jak smok 🤣 Nadrabia chyba.
Właśnie Jasiu robi to samo, w dzień nie musiałby z piersi pić . Za to w nocy nadrabia.
 
Ja najpierw tez myslalam zeby dlugo nie karmic ale chyba zobaczę jak wyjdzie po powrocie do pracy. Jak sie karmi to cos kojarze ze jest ekstra godzina wolnego z pracy na dzien 🤔
Kusi mnie odstawienie bo wtedy moze przestanie sie budzic w nocy 🤞🤞🤞 😉😉 ale u mnie tez moze byc problem z odstawieniem bo tez mam cyckoholika...
@natusia.mamusia86 trzymam kciuki za owocne starania o drugiego bąbelka 💪 z dwójką jest wesoło!
 
reklama
Ja najpierw tez myslalam zeby dlugo nie karmic ale chyba zobaczę jak wyjdzie po powrocie do pracy. Jak sie karmi to cos kojarze ze jest ekstra godzina wolnego z pracy na dzien 🤔
Kusi mnie odstawienie bo wtedy moze przestanie sie budzic w nocy 🤞🤞🤞 😉😉 ale u mnie tez moze byc problem z odstawieniem bo tez mam cyckoholika...
@natusia.mamusia86 trzymam kciuki za owocne starania o drugiego bąbelka 💪 z dwójką jest wesoło!
Jest godzinka na karmienie zgadza się, 7h pracujemy po napisaniu oświadczenia podobno, bo żaden lekarz tego nie zaświadczy.

Widzę, że z tym odstawieniem to każda jak do tej pory czuje wyzwanie 💪
 
Do góry