reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Mam też pytanie do dziewczyn, które biorą acard mam brać 1 tabletkę na noc i staąd moje pytanie o ktorej godzinie bierzecie tabletkę?
 
Też wkręciłam sobie chłopca a wyszła dziewczynka 😆 To będzie 3 córka, nie dane mi było mieć syna 🥲
Ja noszę trzeciego synka pod ❤️☺️
U nas ma być Celina albo Tymon, najgorzej, bo to jest jedyne imię męskie jakie mi się podoba, bo większość to zaraz mam przed oczami moich kolegów ze szkół na przykład haha 🤣 a za to dla dziewczynki bardzo mi się podoba jeszcze Wanda, Lidia i Lena ale mąż powiedział, żebym zapomniała o tych imionach🤣
U mnie w rodzinie np bardzo patrzą zawsze na to, żeby imiona się nie powtarzały i jedyne które się powtarzają to tych członków rodziny, którzy „doszli” do nas😜 a z takich śmiesznych rzeczy, to przez wiele wiele lat zakazane imię u nas w rodzinie do dania dziecku to była Paulina 😜
Mój drugi to Tymon 😍 sprzed 10 lat, to jeszcze nie było ich tak wielu 😅

W sumie już wtedy podobał mi się też Miłosz 🥰 i to się nie zmieniło 🙈 ale coś czuję, że ciężko mi będzie przepchnąć 🤣 chociaż kto wie. 😇😎
 
Ja noszę trzeciego synka pod ❤️☺️

Mój drugi to Tymon 😍 sprzed 10 lat, to jeszcze nie było ich tak wielu 😅

W sumie już wtedy podobał mi się też Miłosz 🥰 i to się nie zmieniło 🙈 ale coś czuję, że ciężko mi będzie przepchnąć 🤣 chociaż kto wie. 😇😎
Tymon piękne imię. Też mi się podoba, ale teraz wysoko na liście nadawanych imion. Chociaż mam już Leona, dziś na zajęciach było ich 3 😆
Z męskich jeszcze Teodor mi się marzy. Niestety chyba go nie przeforsuje, bo partnerowi podoba się, że on jest Szymon, Leon i fajnie jakby ewentualny kolejny chłopak też był z końcówką "on". Może być jeszcze Napoleon 🤣

Dla dziewczynek Laura (też widziałam, że często wybierane 🙄), Livia. Kiedyś podobała mi się Wiktoria, ale jakoś mi przeszło. Zastanawiamy się jeszcze na Noel, widziałam że się pojawia jako męskie imię, a miałam taką koleżankę w przedszkolu. No i Noel to od tyłu Leon 🙃 Narzeczonemu się to bardzo podoba, taki śmieszek.
 
Ja noszę trzeciego synka pod ❤️☺️

Mój drugi to Tymon 😍 sprzed 10 lat, to jeszcze nie było ich tak wielu 😅

W sumie już wtedy podobał mi się też Miłosz 🥰 i to się nie zmieniło 🙈 ale coś czuję, że ciężko mi będzie przepchnąć 🤣 chociaż kto wie. 😇😎
Spodziewałaś się 3 chłopca? Jedna ma szczęście do dziewczynek druga do chłopców, trafiło na nas 😂😅
 
Ja wiedziałam, że chce Krzysia ❤️ i mój najstarszy tak ma 😁 Poza tym od zawsze bliżej mi było do chłopców 🙈 może przez to, że ja jakoś nie miałam dobrej relacji z Mamą. Dziewczynki są dużo bardziej inteligentne i bardziej skomplikowane 😉 Wiem to po sobie 🤣 obawiam się, że mogłabym nie podołać z wychowaniem 🤷‍♀️
Poza tym w rodzinie Męża w duuużej większości rodzą się chłopcy 😁 więc od zawsze to dla mnie było oczywiste 😊 i o tyle, jak w drugiej ciąży były przez chwilę podejrzenia, że to dziewczynka, to nie radziłam sobie z zazdrością 🙈 teraz jestem starsza, więc chyba inaczej do tego podchodzę, 🤔 aczkolwiek natura widocznie wiedziała co robi 😉 ❤️
 
reklama
Do góry