reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Hej 🩷 też trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Obudziłam się w doskonałym humorze i to 1.5h przed budzikiem 🤣 taka ulga po tym wczorajszym usg… jak wyszłam z gabinetu to aż miałam łzy w oczach 🙈 także czekam tu na kolejne dobre wieści!
 
reklama
Ja tak miałam i teraz też mam mieć bo mój lekarz powiedział, że 2 cc kwalifikują się do ponownej cesarki. W 37 tygodniu dostałam skierowanie, pojechałam do szpitala w którym chciałam rodzić i umówili mi termin tydzień przed planowanym terminem porodu. Nie wiem czy w każdym szpitalu potem jest tak samo ale u mnie w dniu cesarki o 7 trzeba było zgłosić się na czczo do szpitala. Pobranie krwi, badanie USG, KTG, antybiotyk w kroplówce i oczekiwanie na swoją kolej 🙂
Jeszcze myślałam się umówić na wizytę gdzieś po 30 tygodniu u ordynatora szpitala w którym chciałabym rodzić, bo też przyjmuje osobno prywatnie poza szpitalem tylko ciekawe czy to przejdzie jakoś strach przed tym, że nie wiem na kogo trafię przeważa 🤣 To będzie moja 3 cesarka z różnicą, że w dwóch poprzednich lekarz prowadzący mnie ciął i nie musiałam nigdzie chodzić wcześniej się umawiać.
 
Ja w poniedziałek wieczorem byłam jeszcze u innego ginekologa; wszystko dokładnie sprawdził, pomierzył no i stwierdził, że na 99% będzie dziewczynka :D
Dziwnie się teraz czuję, bo od zawsze chciałam mieć córeczkę, od dawna miałam listę imion, które mi się podobają a jednak w tej ciąży tak sobie wkręciłam, że to będzie chłopiec, tak więc informacja od lekarza trochę mnie zszokowała. Intuicja jednak mnie zawiodła.🫣
I w sumie nie tylko mnie, bo dosłownie wszyscy moi bliscy byli też przekonani, że to chłopiec.
 
Ja w poniedziałek wieczorem byłam jeszcze u innego ginekologa; wszystko dokładnie sprawdził, pomierzył no i stwierdził, że na 99% będzie dziewczynka :D
Dziwnie się teraz czuję, bo od zawsze chciałam mieć córeczkę, od dawna miałam listę imion, które mi się podobają a jednak w tej ciąży tak sobie wkręciłam, że to będzie chłopiec, tak więc informacja od lekarza trochę mnie zszokowała. Intuicja jednak mnie zawiodła.🫣
I w sumie nie tylko mnie, bo dosłownie wszyscy moi bliscy byli też przekonani, że to chłopiec.
Też wkręciłam sobie chłopca a wyszła dziewczynka 😆 To będzie 3 córka, nie dane mi było mieć syna 🥲
 
Kciuki za wszystkie wizyty ✊🏼🍀

Ja jednak skusiłam się na detektor tętna paczka w drodze, może się przyda może będzie leżał ale od czasu do czasu podslucham okruszka
 
Na pewno detektor nie będzie leżał :D Ja miałam na początku takie założenie, że raz na jakiś czas sobie posłucham serca, gdy mi się będzie dłużył czas między kolejnymi wizytami. Koniec końców, słucham codziennie :p Jakoś tak mnie to uspokaja i łatwiej mi chyba nawiązać relację z dzieckiem, zwłaszcza, że brzuch mam jeszcze nieduży i nie czuję ruchów. Gdy słyszę to serduszko to mam takie poczucie, że to dzieje się naprawdę.
 
Na pewno detektor nie będzie leżał :D Ja miałam na początku takie założenie, że raz na jakiś czas sobie posłucham serca, gdy mi się będzie dłużył czas między kolejnymi wizytami. Koniec końców, słucham codziennie :p Jakoś tak mnie to uspokaja i łatwiej mi chyba nawiązać relację z dzieckiem, zwłaszcza, że brzuch mam jeszcze nieduży i nie czuję ruchów. Gdy słyszę to serduszko to mam takie poczucie, że to dzieje się naprawdę.
Tez kupiłam zmyśla o tym żeby między wizytami się uspokajać,, wizyty co cztery tygodnie mam 🙄 pewnie się to niedługo zmieni ale dopóki nie czuje jeszcze maleństwa skusiłam się na detektor.
 
reklama
Do góry