reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć dziewczyny,
Miałam dziś prenatalne. Wszystko ok, lekarz powiedział że najprawdopodobniej dziewczynka 🙂 Mam już syna 15 letniego.
Popłakałam się jeszcze przed badaniem, bo w styczniu poronienie w 12+5, nie doczekałam wtedy do prenatalnych, więc dziś moje pierwsze pytanie do lekarza było, czy dziecko żyje.
Na szczęście wszystko ok, dziękuję Opatrzności. Kamień spadł mi z serca, w czasie majówki próbowałam się relaksować, ale z tyłu głowy oczekiwanie i lęki.Teraz tylko czekam na wyniki pappa.
Miłego dnia.
 
reklama
Ja dziś rano byłam u mojego gina na wizycie kontrolnej.
Trochę się zmartwiłam, bo okazało się, że mam tak ułożoną macicę, że jest problem żeby dziecko dobrze obejrzeć. Robił USG przez pochwę i przez brzuch i jakoś na rympał złapał CRL, ale z tego pomiaru wynika, że mały jest o tydzień do przodu.
Chyba będę szukała innego ginekologa.
Spokojnie, może to kwestia sprzętu. Ja mam tyłozgięcie macicy i przy USG przez pochwę lekarz każe mi wkładać piaski pod pośladki i wszystko spoko widać. A może bobas nie współpracował akurat. Będzie dobrze 😉
 
Hejka☺️ moja grecka majówka jeszcze trwa, wracamy w środę a w czwartek prenatalne 😬
zazdroszczę 😍
Ja mam dziś na 15:40.
Byłam w zeszłym tygodniu w poniedziałek ale bobo było o 1-2mm za małe na dokładne pomiary i odłożyliśmy o tydzień. Ale od razu pobrali mi krew do badania Pappa więc dziś od razu lekarz będzie mógł je omówić. Denerwuję się i chciałabym już być po 😔
będzie dobrze, trzymam kciuki 🤞🏻
Ja w czwartek krew na test Pappa i w piątek 16:40 USG prenatalne 😇

Ja tak samo, ale musimy być dobrej myśli, doszłyśmy już tak daleko🥰 chociaż jak to mój mąż powiedział ja się będę martwić aż do porodu a potem tylko do 18- tki 🤣😜
mam wrażenie ze martwienie się nie kończy 😅
 
Spokojnie, może to kwestia sprzętu. Ja mam tyłozgięcie macicy i przy USG przez pochwę lekarz każe mi wkładać piaski pod pośladki i wszystko spoko widać. A może bobas nie współpracował akurat. Będzie dobrze 😉
Ja właśnie też mam tyłozgięcie, wiem o nim od lat, ale do tej pory lekarz nic mi na to nie narzekał. Zresztą podobno od około 12 tygodnia macica już się z tyłozgięcia ustawia do normalnej pozycji, więc tym bardziej jestem zdziwiona, że teraz taki problem się pojawił.
No nic, rzeczywiście muszę ochłonąć i się od razu tak nie nakręcać🫣 Po prostu trochę zbiła mnie z pantałyku ta dzisiejsza wizyta 😶
 
Dziewczyny, prenatalne USG robią już tylko przez brzuch jeśli nie ma problemów z widocznością dzidziuta? Pamiętam, że w mojej poprzedniej ciąży miałam też tv, bo młoda wcisnęła mi się gdzies w biodro prawie i był problem z dokładnym mierzeniem.
 
reklama
Dziewczyny, prenatalne USG robią już tylko przez brzuch jeśli nie ma problemów z widocznością dzidziuta? Pamiętam, że w mojej poprzedniej ciąży miałam też tv, bo młoda wcisnęła mi się gdzies w biodro prawie i był problem z dokładnym mierzeniem.

Tak ja miałam przez brzuch prenatalne 12+5 i wszystko było już super widać 😊
Jutro kolejne pobranie krwi na badania i mocz we wtorek za tydzień wizyta będzie już 15 tc 🥹
 
Do góry