reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Naataaliaa

Moderator
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2022
Postów
1 031
Hej!
Nie jestem najaktywniejszą forumowiczką, bardziej obswrwatorką, dlatego czekałam aż ktoś inny założy tę grupę, ale chyba się nie doczekam bo na poprzednie były wcześniej 😅
Nie mam pojęcia kogo i jak tutaj dodać, ale liczę na to, że będziecie dodawać się same, żebyśmy mogły wymieniać się spostrzezeniami ☺️

Mój termin według om - 4.07
Beta:
26.10 13:00 - 300
30.10 7:00 - 1398
02.11 10:00 - 4929
Pierwsza wizyta u lekarza:
Najbliższy termin to 24.11, ale to dla mnie zdecydowanie za późno bo wtedy będę już 8+2. W poniedziałek mam zadzwonić do położnej i znajdzie mi bliższy termin. Mam nadzieje, że już w przyszłym tygodniu i że przy takiej becie bez problemu zobaczę zarodek i usłyszę serduszko 😊
 
reklama
Cześć, ja też mam nadzieję na zostanie lipcową mamą, na razie tylko test pozytywny. Właśnie czekam na betę:) jak się nazywa ta druga grupa lipcowych mam? Która jest w końcu aktywna? :D
 
O, czyli zostaniemy tutaj. A podpowie mi ktoś jak mogę podpiąć te grupę żeby wyświetlała się tak jak grupy z innych miesięcy?
 
Wyświetla się, jest ok, ja się też nq tym nie znam i nawet nie miałabym czasu prowadzić tej grupy, widziałam, że na poprzednich miesiącach administratorka grupy robiła listy terminu porodu i wizyt u lekarza :)
 
reklama
Wyświetla się, jest ok, ja się też nq tym nie znam i nawet nie miałabym czasu prowadzić tej grupy, widziałam, że na poprzednich miesiącach administratorka grupy robiła listy terminu porodu i wizyt u lekarza :)
To zbieram na razie listę porodów i jak ogarnę jak to jutro postaram się przypiąć na górze. U mnie 4.07 :)
 
Do góry