reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja próbowałam Agatce dawać z butelki ze smoczkiem i kubeczka doidy i jeszcze z tego kubeczka czasem coś się napije. Będę próbować dalej chociaż najczęściej kończy się tak, że mi ten kubek z ręki wytraca i jest cała mokra :)
U nas było podobnie ale codziennie były próby i jest efekt [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U nas picie to tylko z butelki takiej jak mleko.. ani niekapek ani nic. Bede niedlugo znowu tego niekapka probowala ;-) moze załapie
 
To jest nadzieja, że u mnie w końcu też to odniesie skutek :)

A jak Wam idzie rozszerzanie diety? Ile posiłków macie wprowadzonych?
Oj u nas rozszerzanie daleko w lesie [emoji6]zjada jeden mały słoiczek na 2-3dni [emoji4]nam idą zęby i nic w tym okresie nie chce jeść. Zje parę łyżek owoców, kaszki , próbujemy metody blw więc jej daje warzywa ugotowane na tackę. Zawsze coś wpadnie do brzuszka . Dziś próbowała awokado [emoji6]wczoraj wprowadziła jajko i zobaczymy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
To jest nadzieja, że u mnie w końcu też to odniesie skutek :)

A jak Wam idzie rozszerzanie diety? Ile posiłków macie wprowadzonych?
My na razie dwa. Emi szybko zasypia, więc ciężko mi upchać trzeci póki co. Mamy o 11 kaszkę, bądź kaszkę z owocem, jogurt z owocem. O 14-15 w zależności od długości drzemki obiadek. U nas póki co dostaje moje jedzenie, od tego tygodnia zaczynamy blw jak dojdzie krzesełko:)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
My też mamy 2. Obiadek koło 13-14 i kaszka z owocami o 17-18. Tej kaszki mi mała za dużo nie zjada i chyba przeniosę ten posiłek na rano.

Dziewczyny a to blw wprowadzacie w ramach obiadku czy dajecie jakąś "papkę" plus blw?
 
My też mamy 2. Obiadek koło 13-14 i kaszka z owocami o 17-18. Tej kaszki mi mała za dużo nie zjada i chyba przeniosę ten posiłek na rano.

Dziewczyny a to blw wprowadzacie w ramach obiadku czy dajecie jakąś "papkę" plus blw?
U nas będzie pół na pół. Chcę zbaczyc jak będzie sobie radziła, jeśli pójdzie dobrze to zrezygnuje z łapek i zostanę przy samym blw

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U nas na razie tylko papki-nie mam nerwow na blw. Zwykle chrupki kukurydziane sa dla mnie stresujace.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry