reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

ja tylko dodam od siebie, że na olej z czarnuszki w dużej ilości może zahamować owulację (więc warto mieć to na uwadzę) oraz wchodzi w interakcję z niektórymi lekami.
Ale polecam! Szczególnie dla nasienia
Oczywiście, że tak i wszystko z umiarem :) Natomiast z pozytywnych działań to przeciwzapalne więc polecane np przy endometriozie.
Ja akurat nie przepadam za tym smakiem więc pije go rzadziej, ale uwielbiam za to nasiona z czarnuszki. U mnie OK z owulacją. Ale tak jak piszesz - wszystko z umiarem :)
 
reklama
Oczywiście, że tak i wszystko z umiarem :) Natomiast z pozytywnych działań to przeciwzapalne więc polecane np przy endometriozie.
Ja akurat nie przepadam za tym smakiem więc pije go rzadziej, ale uwielbiam za to nasiona z czarnuszki. U mnie OK z owulacją. Ale tak jak piszesz - wszystko z umiarem :)
Ja piłam od września do stycznia olej z czarnuszki HealMe z Healthlabs (ok łyżkę dziennie, czasem zapominałam) i też mi owulacji nie hamowało ale czytałam, że może.
Z mega pozytywów: przez cały sezon jesienno - zimowy ani ja ani stary nie mieliśmy nawet kataru 😎
 
Ja piłam od września do stycznia olej z czarnuszki HealMe z Healthlabs (ok łyżkę dziennie, czasem zapominałam) i też mi owulacji nie hamowało ale czytałam, że może.
Z mega pozytywów: przez cały sezon jesienno - zimowy ani ja ani stary nie mieliśmy nawet kataru 😎
Który dokładnie? Ten olej dla kobiet? Podlinkujesz? Bo słyszałam, że ten mix olejów o smaku malinowym jest ekstra.
 
Który dokładnie? Ten olej dla kobiet? Podlinkujesz? Bo słyszałam, że ten mix olejów o smaku malinowym jest ekstra.
Ten. On ma jeszcze olej majerankowy. Jest dość ostry i czuć majeranek ale można się przyzwyczaić 🤣 po miesiącu go polubiłam.
 

Załączniki

  • ea5ff2fb-d00d-4c67-9efe-f18670564909.jpeg
    ea5ff2fb-d00d-4c67-9efe-f18670564909.jpeg
    66,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Swoją drogą te opakowania z HealthLabs mają takie ładne etykietki 😍 jestem trochę sroką okładkowa, ale cena 🥵 biorę co drugi dzień IntiMe i zawsze macam słoiczek, jaki on ładny. 😆
ja ten olej kupowałam za około 80 zł przez inne strony
Raz dorwałam z krótką datą (ważny był jeszcze dwa miesiące) za 60 zł (więc pół ceny ze strony).
 
Do góry