reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do szpitala?

reklama
Ale dziecko z hipotrofią, więc podejrzewam, że będą chcieli poobserwować.
Zrobili mu USG głowy i brzucha? - bez tego bym nie przyjmowała wypisu.
 
Malutki trzymali go w ocieplarni przez jeden dzień później do inkubatora go dali a teraz jest ze mną. Jak się urodził ważył 2450g i 50 cm. Ma żółtaczkę ale jest w normie badania tez wyszły dobrze to kiedy by mogli nas wypuścić? Jutro już sobota a w niedziele mam komunie u kuzyna to ciekawe czy do tego czasu nas wypuszcza
Dziecko ledwo przyszło na świat a Ty chcesz je zabrać na imprezę? W ludzi gdzie może złapać jakąś infekcje? Serio?
 
U nas w szpitalu wypisują nawet w niedzielę. Choćby ze względu na pałętającego się covida, tak małe dziecko bym przytrzymała z dala od skupisk. Ty też jesteś po CC osłabiona, raczej też powinnaś tego unikać. Ja po CC raczej na imprezy bym się nie wybierała, mimo że dobrze się czułam, jednak siedzenie przy stole na imprezie by mnie męczyło, a dodatkowo raczej przez 2 tyg też zalecają lekkostrawna dietę, a tam pewno będą tłuste torty i smażone mięsa.
 
reklama
Przepraszam, że się wtrącę..ale olej ta komunię! ;) wróć do domu z dzieckiem, odpocznij, ciesz się tym wspólnym cudownym czasem :) cc to nie zdarcie kolana, a ból to akurat najmniejszy problem :) nawet jeśli teraz czujesz się świetnie, w trakcie uroczystości może się to zmienić, możesz zemdleć (organizm musi dojść do siebie), a wtedy przysporzysz i sobie i innym więcej problemów niż to wszystko warte :)
 
Do góry