reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Dziewczyny mam trochę intymne pytanie, jak to jest albo było u was z seksem na początku ciąży ? Bo ja to się trochę boję i od dnia przed transferem trzymam chłopa w celibacie 🤣 a lekarza zapomniałam wczoraj zapytać
 
Dziewczyny mam trochę intymne pytanie, jak to jest albo było u was z seksem na początku ciąży ? Bo ja to się trochę boję i od dnia przed transferem trzymam chłopa w celibacie 🤣 a lekarza zapomniałam wczoraj zapytać
Mozesz go przestać trzymać :) o ile oczywiście nie masz krwawien i nie zaraz po aplikacji globulki ;)
 
Dziewczyny mam trochę intymne pytanie, jak to jest albo było u was z seksem na początku ciąży ? Bo ja to się trochę boję i od dnia przed transferem trzymam chłopa w celibacie 🤣 a lekarza zapomniałam wczoraj zapytać

Jeśli nie masz wyraźnych przeciwwskazań od lekarza to można działać :)
U mnie jednak głowa tak się zablokowała i strach przezwyciężył, że od transferu zero seksu. Poza tym moje libido to "muł i glony". Wybraliśmy zatem "alternatywne" metody uciech cielesnych ;)
 
Powiedzcie czy badałyście d-dimery jak się okazało że jesteście w ciąży?
Bo mi kazała to zbadać immunolog co badania u niej robiłam zanim się do Paśnika dostałam
 
reklama
Do góry