reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile wasze pociechy śpią??

Ojoj..Ale w sumie to chyba chodzi o to,żeby maluszek nie płakał wieczorem,a nie ,żeby koniecznie szedł lulu...;-)
 
reklama
NATALKA ZALEZY OD JEJ HUMORU,ALE PRZEANIE W NOCY SPI 11H CZASMI BUDZAC SIE RAZ DWA RAZY W NOCY,W CIAGU DNIA MA CZASMI JEDNA CZASMI DWIE DRZEMI PO 1,5H,CIESZE SIE ZE NAUCZYLAM JA SAMODZIELNEGO ZSYPIANIA I NIE MA Z TYM PROBLEMU,JESZCZE CUDWONIE BY BYLO PRZESPAC KAZDA NOC W CALOSCI,ALE CHYBA ZA DUZO WYMAGAM:-D

Mosquitka FOTKA JEST CUDOWAN ,PIEKNE OCZKA MA TWOJA DZIDZI DO SCHRUPANIA
 
Kubuś też chodzi spać o 19.00 NIERAZ nawet o 18.00:-).
śpi zazwyczaj do 6.00-7.00 ale raz był rekord do 09.30:tak:
potem drzemka ok.południa:-)2-3 godź.Śpioszek z niego-po tacie:-D:-D:-D
 
NATALKA CIESZE SIE ZE NAUCZYLAM JA SAMODZIELNEGO ZSYPIANIA I NIE MA Z TYM PROBLEMU,JESZCZE CUDWONIE BY BYLO PRZESPAC KAZDA NOC W CALOSCI,ALE CHYBA ZA DUZO WYMAGAM:-D
No Kochaniutka,ani się obejrzysz,a będziecie obie przesypiać całą noc...
Ja np. bardzo lubiłam się budzić w nocy i w ciszy i mroku przytulać do siebie taką małą istotkę...no, i dużą też,bo to takie dwa przytulasy...:eek: :eek:

Mosquitka FOTKA JEST CUDOWAN ,PIEKNE OCZKA MA TWOJA DZIDZI DO SCHRUPANIA
Dzięki..:happy: :happy: Ale niestety nie po mnie...:-D Po tatusiu..Po mnie,to ta dziecina ma chyba tylko to,ze ciągle się uśmiecha i lubi sobie pogadać..nawet sam do siebie...:laugh2: Dzisiaj Kubciowi dałam zagęszczone mleko..że niby lepiej się po takim śpi..Zobaczymy..
 
A moj aniolek spi zwykle od 20tej do 8mej rano. W ciagu dnia ma zazwyczaj dwie drzemki od 10tej do 12tej i od 14tej do 16.30. Tak mniej wiecej, zdarzaja sie odchylenia od normy:baffled: , i czasem krotkie pobudki w nocy. ale juz nie na karmienie:-) , tylko smok do buzi i lula dalej:tak: . Nie od poczatku tak bylo. Zasypiania i spania trzeba dzieciatku pomoc sie nauczyc.
Pozdrawiam:cool2: .
 
Moje Śpiochy sobie juz smacznie lulają..wiec ja też ide lulu.Poprzytulam się do tego Większego, ucałuję na dobranoc tego Mniejszego i pośpie sobie max do 6:30..Nie ma jak codzienny rytm dnia...Dobranoc :-D
 
reklama
Dziewczyny ile mniej wiecej godzin snu na dobe potrzebuja pieciomiesieczne niemowleta? Jak jest u was? Bo moj maluszek ostatnio sie zrobil wielki spioch i nie wiem czy to normalne.
Zasypia wieczorkiem przed 20.00, budzi sie dopiero ok 7.00 rano.
O 8.30 znow jest spiacy i spi do 9.30. Pozniej znow zasypia ok 12.00 i potrafi spac ze dwie, trzy godzinki i ok 17.00 znow ucina sobie drzemke na pol lub cala godzine. Czyli ogolnie potrafi spac do 16tu godzin na dobe. Sama nie wiem czy sie martwic czy moze wymyslam nieistniejacy problem. Jak jest u Was?
pozdrawiam
 
Do góry