reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Wy też macie zadyszkę od byle czego? Normalnie jakbym wór ziemniaków przerzucała, a tylko odkurzyłam mały fragment pokoju dziecięcego🥴
Cukierek pomógł mi chwilowo na mdłości😅 I miałam 5 minut lepszego samopoczucia... Tak się będę tłumaczyć ze słodyczami, a potem 🍑 rosnie😅
Oj tak, od 5lat mieszkam na drugim piętrze bez windy, a od miesiąca sapie jak lokomotywa wchodzac do mieszkania.
 
reklama
Wy też macie zadyszkę od byle czego? Normalnie jakbym wór ziemniaków przerzucała, a tylko odkurzyłam mały fragment pokoju dziecięcego🥴
Cukierek pomógł mi chwilowo na mdłości😅 I miałam 5 minut lepszego samopoczucia... Tak się będę tłumaczyć ze słodyczami, a potem 🍑 rosnie😅
Tak. Muszę bardzo wolne tempo mnieć jak idziemy na spacer bo inaczej sapie jak lokomotywa. Z tym że u nas sama górki 😉
 
Ja robię poza pracą, ale gdybym powiedział że muszę na chwilę wyjść to raczej nie byłoby problemu 😉 teraz nawet byłam i się pytałam czy 29 mogę wyjść wcześniej, padło pytanie tylko o której, to aż 2h przez końcem pracy i zgoda bez problemu. Chociaż zawsze mogli mi powiedz to sobie wybierz 2h urlopu, ale udało się bez brania ☺️

Nie mogli. To niezgodne z prawem.
 
U mnie taka burza od 2 godzin że masakra. Dziwne że nie ominęło bo mieszkam w najsuchszym rejonie kraju. Aż mówię że ja po dzieciaki do przedszkola w taką pogodę nie pojadę i mąż po pracy jedzie. U mnie zawsze taki armagedon po weekendzie w domu, że pół dnia sprzątania plus obiad zrobić, zupę na cały tydzień i pranie. Masakra, ale już mi dużo nie zostało. Czekam na prywatny wątek, bo dzisiaj jeszcze kłótnia z rodzinka- jak mają pomóc to nigdy nie pomogą, a od nas wiecznie pomocy oczekują.
 
Polecacie jakieś legginsy z panelem?
Nie chcę żeby były mega cienkie i żeby prześwitywały.
Ja kupiłam firmy esmara to Lidlowska marka tyle że na allegro je znalazłam. Fajne milusie i nie prześwitują:) mimo że u mnie początek to już brzusio większy co ciaza to inaczej ;) to co Panie pisały wcześniej też już zadyszkę mam cokolwiek bym nie zrobiła. Wstawienie prania albo zmywarki to już wyzwanie.
 
reklama
Ja już po wizycie, wszystko dobrze. Dzidzia ma 2,85 cm i termin jak narazie bez zmian, 18.12. Umówiłam się na prenatalne na 12.06 akurat 3 dni przed moim ślubem 🙈
Gratulacje :) super że wszystko dobrze :) moj ostatnio też coś o ślubie że może przed rozwiązaniem sama nie wiem co o tym myśleć zawsze wyobrażałam sobie inaczej
 
Do góry