reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Dzień dobry w poniedziałek 😉 wstalam i mam takie mdlosci z glodu ze aż na wymioty mi idzie . Mam nadzieję że po śniadaniu przejdzie.

Dziewczyny czy wy tez macie takie skurcze jelit? Jak mnie łapanie to bol niesamowity
 
reklama
Właśnie sobie zaczęłam.wyovrazac, jak ja będę jeździć z 4 w autobusie xd
Ja będę musiała z trójką, dlatego mąż wysłał mnie na prawo jazdy, dziś zaczynam kurs 🤣🤣
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie które mnie nurtuje, a internet nie pomaga. Jak jeszcze pracujecie, i macie zlecone badania ale prywatnie to normalnie wychodzicie z pracy i zachowujecie prawo do wynagrodzenia, czy też bierzecie urlop?
Hmmm nie wiem, ale zawsze możesz po prostu w weekend je zrobić :)
 
Ja będę musiała z trójką, dlatego mąż wysłał mnie na prawo jazdy, dziś zaczynam kurs 🤣🤣

Hmmm nie wiem, ale zawsze możesz po prostu w weekend je zrobić :)
Nie mogę, właśnie w tym jest problem. Mam badania z Medicover i jadę do Wrocławia bo tam jest centrum. To prenatalne czyli czekają mnie dwie wizyty, jedna na pobranie krwi i druga na USG. Krew rano, USG najpóźniej o 12. Czyli dwa dni z głowy.
A do wrocka mam 70 km także nie ogarnę w 15 minut 🙈
Dodam, że mieszkam na zadupiu, tu nawet nieszczególnie znajdziesz gina popołudniu a co dopiero w weekend😂
 
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie które mnie nurtuje, a internet nie pomaga. Jak jeszcze pracujecie, i macie zlecone badania ale prywatnie to normalnie wychodzicie z pracy i zachowujecie prawo do wynagrodzenia, czy też bierzecie urlop?
Wzięłam normalnie urlop na prenatalne, na krew chodzę przed pracą, a mój gin przyjmuje w soboty.
 
Jesli masz te tabletki to wez je po co masz sie aż tak meczy może zaczniesz normalnie funkcjonowac.
Ale to są takie gumy do żucia. G**no za przeproszeniem dają.
Dzień dobry w poniedziałek 😉 wstalam i mam takie mdlosci z glodu ze aż na wymioty mi idzie . Mam nadzieję że po śniadaniu przejdzie.

Dziewczyny czy wy tez macie takie skurcze jelit? Jak mnie łapanie to bol niesamowity
Czasami tak, choć bardziej mnie bol żołądka męczy.
Ja będę musiała z trójką, dlatego mąż wysłał mnie na prawo jazdy, dziś zaczynam kurs 🤣🤣

Hmmm nie wiem, ale zawsze możesz po prostu w weekend je zrobić :)
Ja robię 14 lat już prawko xd teraz mdłości mi nie pozwalają. Robiłam jak byłam w ciazy z najmłodsza, ale dość mocno chorowałam, potem ona siw urodziła a potem ....
 
Ale to są takie gumy do żucia. G**no za przeproszeniem dają.

Czasami tak, choć bardziej mnie bol żołądka męczy.

Ja robię 14 lat już prawko xd teraz mdłości mi nie pozwalają. Robiłam jak byłam w ciazy z najmłodsza, ale dość mocno chorowałam, potem ona siw urodziła a potem ....
Rozumiem. Mam nadzieję, że mi się uda zrobić 🤣
 
Dzień dobry Dziewczyny, ja mam dzisiaj wizytę na 12:40. Wczoraj trochę spanikowałam, bo lekko stwardniał mi brzuch i bolał, więc jestem cała w nerwach czy na pewno wszystko jest dobrze. Niestety po poronieniu teraz każdy objaw będzie martwił…
Zapytaj o magnez czy mozesz sobie dosuplementowac
 
Nie mogę, właśnie w tym jest problem. Mam badania z Medicover i jadę do Wrocławia bo tam jest centrum. To prenatalne czyli czekają mnie dwie wizyty, jedna na pobranie krwi i druga na USG. Krew rano, USG najpóźniej o 12. Czyli dwa dni z głowy.
A do wrocka mam 70 km także nie ogarnę w 15 minut 🙈
Dodam, że mieszkam na zadupiu, tu nawet nieszczególnie znajdziesz gina popołudniu a co dopiero w weekend😂
Już wietrze jak się spotkać we Wrocławiu;) jak kiedyś będziesz miała chęć i będziesz w okolicach rynku, spotkajmy się:)
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny, ja mam dzisiaj wizytę na 12:40. Wczoraj trochę spanikowałam, bo lekko stwardniał mi brzuch i bolał, więc jestem cała w nerwach czy na pewno wszystko jest dobrze. Niestety po poronieniu teraz każdy objaw będzie martwił…
To trzyma kciuki za wizytę ✊🏻❤️
 
Do góry