reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Dzień dobry Dziewczyny, ja mam dzisiaj wizytę na 12:40. Wczoraj trochę spanikowałam, bo lekko stwardniał mi brzuch i bolał, więc jestem cała w nerwach czy na pewno wszystko jest dobrze. Niestety po poronieniu teraz każdy objaw będzie martwił…
Trzymam kciuki, daj znać po. :) Przypomnień, który to tc?
 
U mnie zamiast zanikać to mdłości i zawroty jakby sie nasiliły 🤢 wszystko mi śmierdzi od dywanu po umytego(!) męża!!! No przecież do głowy można dostać
Mój jakieś 3tyg temu jak mnie jeszcze okropnie mdliło i każdy bardziej intensywny zapach powodował wymioty najpierw zrobił sobie tosty z masłem czosnkowym, a jak zaczęłam wyzywać, że teraz mi niedobrze to wypsikał dom swoimi perfumami 🤦 oczywiście ledwo dobiegłam do łazienki.
Dzień dobry Dziewczyny, ja mam dzisiaj wizytę na 12:40. Wczoraj trochę spanikowałam, bo lekko stwardniał mi brzuch i bolał, więc jestem cała w nerwach czy na pewno wszystko jest dobrze. Niestety po poronieniu teraz każdy objaw będzie martwił…
Nie martw się na zapas, ja też tak miałam, wszystko było w porządku. W tej chwili biorę magnez i się uspokoiło
 
Mój jakieś 3tyg temu jak mnie jeszcze okropnie mdliło i każdy bardziej intensywny zapach powodował wymioty najpierw zrobił sobie tosty z masłem czosnkowym, a jak zaczęłam wyzywać, że teraz mi niedobrze to wypsikał dom swoimi perfumami 🤦 oczywiście ledwo dobiegłam do łazienki.

Nie martw się na zapas, ja też tak miałam, wszystko było w porządku. W tej chwili biorę magnez i się uspokoiło
a możesz polecić jakiś magnez?
 
Poszłam z 3-latką do kościoła i się umęczyłam... słabo, mdło, duszno, zimno, zawroty glowy jak musiałam się do niej schylić...😵‍💫

Kurcze wspolczuje bardzo.
Wez na wizycie powiedz o tych mdlosciach i wymiotach gin niech ci tabletki przepisze podobna sa i bardzo pomagaja ale nieznam nazwy
Ginekolog kazał kupić pregna vomi, a lekarz rodzinny powiedział, że muszę przeżyć, bo to normalne o I tak jakoś. A ten gin prywatnie w ogóle nic nie skomentował.
U mnie zamiast zanikać to mdłości i zawroty jakby sie nasiliły 🤢 wszystko mi śmierdzi od dywanu po umytego(!) męża!!! No przecież do głowy można dostać
Ja na szczęście jeśli chodzi o zapachy mam mocny żołądek 😀 mnie wnętrzności nie ruszają i żule. Nie pytajcie ;)
W sumie to nie przyszlo mi to do głowy
Ja kupuje w rosmanie is.ana kids 2w1 czy 3w1 taki żel bezzapachowy białe opakowanie i takie foczki są nadrukowane. Może taki kup ;)
 
Ja nie chodzę za bardzo so kościoła. Nasz kościoła przerobiony z kaplicy jest na cmentarzu, gdzie z hedn3j strony jest parking, z drugiej główna ruchliwa ulica w mieście. No raz mi córka wyleciała, nie wiedziałam w którą stronę pobiegła. Myślałam, że zawału dostane. Z kolei też ona skakała po grobach a ja nie mam.sily za nią latać. Teraz już trochę zmądrzała, ale krzyczy ze ona nie chce chodzić do kościoła :oops: i to tak.dopoero odkąd poszla do przedszkola, wcześniej chętnie szła.
 
reklama
A propos umytego męża. Ja często wrzucam do wanny moja trójkę na raz. I zanim je umyje to siw bawią i ciapia. Ostatnio postanowiłam sobie pranie od razu włożyć do pralki i się odwróciłam. Najstarsza wylała na głowę I na całą najmłodsza żel mojego.meza i to taki.z glinka , meski zapach. O mamuniu. Ile ja się naplukalam małej. A potem i tak musiałam.ja jeszcze umyć dzieccym zapachem. I tak było czuć tym mężczyzna xd
 
Do góry