reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Jestem po wizycie.. udało się wcześniej dostać.
Z ostatniej miesiączki wychodzi już 6 tydzień, a w macicy widoczny tylko pęcherzyk i krwiak. Zarodka brak, może być ciąża młodsza, ale w to nie wierzę przecież to był transfer zarodka w 16 dc. Za tydzień wizyta w klinice i się okaże definitywnie.. ehh
Wszystko jest jeszcze możliwe, ja spisałam cykl w którym zaszłam w ciążę na straty, a jednak się udało :)
Wierzę, że i u Ciebie dobrze się skończy ☺️
 
Jestem po wizycie.. udało się wcześniej dostać.
Z ostatniej miesiączki wychodzi już 6 tydzień, a w macicy widoczny tylko pęcherzyk i krwiak. Zarodka brak, może być ciąża młodsza, ale w to nie wierzę przecież to był transfer zarodka w 16 dc. Za tydzień wizyta w klinice i się okaże definitywnie.. ehh
Kurcze moze za dzien lub 2 pokaze sie zarodek z bijącym serduszkiem. Trzymam mocno kciuki 🤞bedziesz czekac do do wizyty czy planujesz jeszcze jakies usg w tym tygodniu?
U mnie do pełnego spektrum objawów doszło jeszcze krwawienie z dziąseł... 🙄
Mnie tez od 2 dni leci co jakis czas krew z dziąseł.
 
Anitaa ja też trzymam kciuki :) U mnie wieczne problemy z dziąsłami i bez ciąży 🤣 Dziś mnie koleżanka która pracuje w szpitalu nastraszyła, że mają niesamowity wysyp rumienia zakaznego u ciężarnych i teraz bije się z myślami czy dalej pracować czy jednak wziąć L4 na najbliższej wizycie. Z drugiej strony maz i tak do pracy chodzi i chodzić będzie więc jak ma coś przywlec do domu to przywlecze.
 
Anitaa ja też trzymam kciuki :) U mnie wieczne problemy z dziąsłami i bez ciąży 🤣 Dziś mnie koleżanka która pracuje w szpitalu nastraszyła, że mają niesamowity wysyp rumienia zakaznego u ciężarnych i teraz bije się z myślami czy dalej pracować czy jednak wziąć L4 na najbliższej wizycie. Z drugiej strony maz i tak do pracy chodzi i chodzić będzie więc jak ma coś przywlec do domu to przywlecze.
A może już przechodziłaś jako dziecko?
Nam dzieci przyniosły z przedszkola w styczniu/lutym i mam podejrzenie, że przez to była biochemiczna...
 
reklama
Do góry