reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko dom - co działa a co jest tylko mitem?

reklama
A ja mam kilka nowych sposobów/ metod, które wykorzystałam w weekend do sprzątania, ale dajcie mi się ogarnąć po urodzinkach Córci. ;-)
 
Dziewczyny ratujcie!

Zrobiłam segregację ciuszków po Adriannie. Kupki są 0-3, 3-6, 6-9.

Troszkę jestem załamana, bo na wielu ciuszkach pojawiły się żółte plamy ... :wściekła/y: Nie wiem skąd się wzięły, nie wiem czy w praniu zejdą, póki co staram się nie martwić i nie denerwować. Skupię się jutro na nich, jak nie zejdą w pierwszym praniu z dodaniem sody, to polecę po odplamiacz do białego i kolorowego i będę się bawić. I potem jeszcze z 2 razy wypiorę. Dobrze, że się wzięłam za to. :dry:

Jakieś domowe sposoby???????????????????????????????
 
to teraz ja mam problem z plamami
zrobiłam pranie ciuchów Małej - kolorowego
na 40 stopni
i coś czerwonego mi puściło
i mam kilka ubranek w plamki czerwone :( co robić
 
Lilijanna ;-) poradziłaś sobie z tymi plamami? bo ja też mam takie...i też nie wiem od czego...ciuchy leżały w torbie na strychu u rodziców...

inne plamy zwalczam tak: sypię płatki mydlane do miski, zalewam gorącą wodą i wrzucam poplamione ciuchy... moczą się tak aż....woda nie zacznie śmierdzieć :szok: a potem sru do pralki na normalne pranie ;-) uratowałam tak sweterek po Jasiu z coccodrillo - w 2 normalnych praniach plama była a po tym moczeniu...sweterek jak nowy ;-)
 
reklama
do_ti - myślę, bo z białym to bym sobie poradziła, a kolorowe myślę.
rubi - jako, że w moim przypadku była to bawełna i rozmiarówka od 56-75 to wrzuciłam na 90 stopni i zeszło samo. Ale koleżanka prała normalnie i też zeszło. :tak:
 
Do góry