reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Jak tak boisz się ciąży i masz takie ''przygody'' to zacznij brać tabletki .. a nie potem panika
Myślę, że nie jesteś, bo testy są bardzo czułe. Opóźnienie okresu to nie tylko ciąża. Ja zawsze miałam spóźniony przez stres czy podróże. Ale przyczyn jest mnóstwo i nie ma co zgadywać. Wyjścia są dwa: iść do lekarza albo na beta hcg. Z tym, że jeśli beta będzie negatywna, to i tak musisz iść do lekarza i znaleźć powód, zatem najszybciej i najpewniej iść do lekarza :)
Nie wiem czy to może być przez to również,ale w lutym podobna sytuacja tylko gorsza wiec wzielam tabletke dzień po,później dostałam okres No ale niestety teraz zanikł
 
Cześć, podpowiecie proszę? Czy te testy są pozytywne? Najbardziej chodzi mi o ten płytkowy, bo tam na 100% widać jakąś kreskę, ale jest blada. Strumieniowy to może być zwykły cień przez plastik albo coś podobnego.

Strumieniowy zrobiony w środę 19.07
Płytkowy zrobiony w piątek 21.07

Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden, ale nie z porannego moczu - ten wyszedł negatywny.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych (krwawienie z odstawienia zaczęło się 20.06) i trudno mi określić kiedy powinien przyjść okres, czy cykl był owulacyjny itp. W dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki wystąpiły 2 dni nawet nie plamień, co strzępków brązowej krwi w śluzie.

Aktualnie doskwiera mi ból podbrzusza, nadwrażliwość na zapachy, mdłości po jedzeniu. Obstawiam, że po prostu się nakręcam i widzę to co chcę widzieć, ale ten test płytkowy z piątku trochę rozbudził nadzieję.

To sam początek starań, więc miałam sie nie stresować i podejść do tego "na luzie", ale chyba totalnie tak nie umiem.

Mam niedoczynność i IO, od 1 dc przyjmuję miovelię pro.

Będą wdzięczna za jakąkolwiek informację zwrotną :)
 

Załączniki

  • fot1.jpg
    fot1.jpg
    142,2 KB · Wyświetleń: 150
  • fot2.jpg
    fot2.jpg
    93,2 KB · Wyświetleń: 150
Cześć, podpowiecie proszę? Czy te testy są pozytywne? Najbardziej chodzi mi o ten płytkowy, bo tam na 100% widać jakąś kreskę, ale jest blada. Strumieniowy to może być zwykły cień przez plastik albo coś podobnego.

Strumieniowy zrobiony w środę 19.07
Płytkowy zrobiony w piątek 21.07

Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden, ale nie z porannego moczu - ten wyszedł negatywny.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych (krwawienie z odstawienia zaczęło się 20.06) i trudno mi określić kiedy powinien przyjść okres, czy cykl był owulacyjny itp. W dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki wystąpiły 2 dni nawet nie plamień, co strzępków brązowej krwi w śluzie.

Aktualnie doskwiera mi ból podbrzusza, nadwrażliwość na zapachy, mdłości po jedzeniu. Obstawiam, że po prostu się nakręcam i widzę to co chcę widzieć, ale ten test płytkowy z piątku trochę rozbudził nadzieję.

To sam początek starań, więc miałam sie nie stresować i podejść do tego "na luzie", ale chyba totalnie tak nie umiem.

Mam niedoczynność i IO, od 1 dc przyjmuję miovelię pro.

Będą wdzięczna za jakąkolwiek informację zwrotną :)
Sprawa jest rzeczywiście skomplikowana i ja bym zrobiła beta hCG, to da Ci pewność i to tego samego dnia.
 
Cześć, podpowiecie proszę? Czy te testy są pozytywne? Najbardziej chodzi mi o ten płytkowy, bo tam na 100% widać jakąś kreskę, ale jest blada. Strumieniowy to może być zwykły cień przez plastik albo coś podobnego.

Strumieniowy zrobiony w środę 19.07
Płytkowy zrobiony w piątek 21.07

Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden, ale nie z porannego moczu - ten wyszedł negatywny.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych (krwawienie z odstawienia zaczęło się 20.06) i trudno mi określić kiedy powinien przyjść okres, czy cykl był owulacyjny itp. W dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki wystąpiły 2 dni nawet nie plamień, co strzępków brązowej krwi w śluzie.

Aktualnie doskwiera mi ból podbrzusza, nadwrażliwość na zapachy, mdłości po jedzeniu. Obstawiam, że po prostu się nakręcam i widzę to co chcę widzieć, ale ten test płytkowy z piątku trochę rozbudził nadzieję.

To sam początek starań, więc miałam sie nie stresować i podejść do tego "na luzie", ale chyba totalnie tak nie umiem.

Mam niedoczynność i IO, od 1 dc przyjmuję miovelię pro.

Będą wdzięczna za jakąkolwiek informację zwrotną :)
dla mnie testy negatywne, a objawy typowo przed okresem
 
Cześć, podpowiecie proszę? Czy te testy są pozytywne? Najbardziej chodzi mi o ten płytkowy, bo tam na 100% widać jakąś kreskę, ale jest blada. Strumieniowy to może być zwykły cień przez plastik albo coś podobnego.

Strumieniowy zrobiony w środę 19.07
Płytkowy zrobiony w piątek 21.07

Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden, ale nie z porannego moczu - ten wyszedł negatywny.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych (krwawienie z odstawienia zaczęło się 20.06) i trudno mi określić kiedy powinien przyjść okres, czy cykl był owulacyjny itp. W dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki wystąpiły 2 dni nawet nie plamień, co strzępków brązowej krwi w śluzie.

Aktualnie doskwiera mi ból podbrzusza, nadwrażliwość na zapachy, mdłości po jedzeniu. Obstawiam, że po prostu się nakręcam i widzę to co chcę widzieć, ale ten test płytkowy z piątku trochę rozbudził nadzieję.

To sam początek starań, więc miałam sie nie stresować i podejść do tego "na luzie", ale chyba totalnie tak nie umiem.

Mam niedoczynność i IO, od 1 dc przyjmuję miovelię pro.

Będą wdzięczna za jakąkolwiek informację zwrotną :)
Zrób betę, ja jestem w podobnej sytuacji, pierwszy cykl po odstawieniu tabletek, okres dostałam 16.06 i 6 dni przed kolejnym już miałam bladą kreskę na teście, a w dzień spodziewanego bardzo wyraźną, więc nawet jakbyś miała dłuższe cykle to byłoby raczej mocniej widać na teście.
 
Hej Kochane :) Wiem, ze nikt mi nie powie czy jestem w ciąży czy tez nie, ale mega się stresuję i muszę się komuś wygadać 🙈😀 Otóż, ostatni okres zaczął mi się 10 lipca , współżyłam bez zabezpieczenia 21 oraz 23 (stosunek przerywany) z czego 23 zrobiliśmy to 2 razy, jeden po drugim. 🙈 Trochę Nas poniosło bo żadne z nas nawet się nie wytarło tylko, ze tak powiem jechaliśmy dalej😀 W poniedziałek 24 miałam ból prawego jajnika praktycznie cały dzień, zazwyczaj go odczuwam przy owulacji. Cykle mam różnie zazwyczaj między 28-30 dni.
4 dzień o tym myśle czy może coś z tego być 🤭
 
Hej Kochane :) Wiem, ze nikt mi nie powie czy jestem w ciąży czy tez nie, ale mega się stresuję i muszę się komuś wygadać 🙈😀 Otóż, ostatni okres zaczął mi się 10 lipca , współżyłam bez zabezpieczenia 21 oraz 23 (stosunek przerywany) z czego 23 zrobiliśmy to 2 razy, jeden po drugim. 🙈 Trochę Nas poniosło bo żadne z nas nawet się nie wytarło tylko, ze tak powiem jechaliśmy dalej😀 W poniedziałek 24 miałam ból prawego jajnika praktycznie cały dzień, zazwyczaj go odczuwam przy owulacji. Cykle mam różnie zazwyczaj między 28-30 dni.
4 dzień o tym myśle czy może coś z tego być 🤭
za szybko żeby cokolwiek powiedzieć, czekaj do miesiączki jak nie przyjdzie to zrobić test
 
Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu staramy się z partnerem i dzidziusia. Biorę pregna care start od miesiąca. Cykle mam w miarę regularne. Ostatnia miesiączka była 9.07.23 r owulację miałam 25.07 kochaliśmy się co drugi dzień dni płodnych teraz w sierpniu powinnam dostać okres 5.08 nie dostałam w poniedziałek wieczorem były jakieś plamki we wtorek plamienie i lekki ból brzucha jak przy okresie środa plamienie że śluzem i wieczorem już koniec dziś już nic zrobiłam test ale wyszedł negatywny może któraś z was miała podobnie
 
reklama
Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu staramy się z partnerem i dzidziusia. Biorę pregna care start od miesiąca. Cykle mam w miarę regularne. Ostatnia miesiączka była 9.07.23 r owulację miałam 25.07 kochaliśmy się co drugi dzień dni płodnych teraz w sierpniu powinnam dostać okres 5.08 nie dostałam w poniedziałek wieczorem były jakieś plamki we wtorek plamienie i lekki ból brzucha jak przy okresie środa plamienie że śluzem i wieczorem już koniec dziś już nic zrobiłam test ale wyszedł negatywny może któraś z was miała podobnie
Niestety najprawdopodobniej nie tym razem.
 
Do góry