reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na becie i wynosiła 23,9. To był dopiero 24 dzień cyklu. Zastanawiam się, czy pojechać już jutro, żeby zobaczyć przyrost po 48 godzinach czy poczekać dłużej. 🤔
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na becie i wynosiła 23,9. To był dopiero 24 dzień cyklu. Zastanawiam się, czy pojechać już jutro, żeby zobaczyć przyrost po 48 godzinach czy poczekać dłużej. 🤔
Ja bym zapewne pojechała, ale to ja :D
Możesz spróbować za tydzień - półtora, aby wiedzieć kiedy +- będzie wynosiłą 1000, aby iśc do lekarza.
 
No właśnie ja to też ja i chyba pojadę 😂 a za tydzień kolejny raz.
Szczególnie, że ostatnim razem przyrost był za niski i progesteron bardzo spadał, po czym było poronienie… tym razem nie chcę się denerwować. Za to biorę już od wczoraj luteinę.
 
Hej, chciałabym poprosić o wasza opinie, stosunek odbył się 26 marca zsunęła się prezerwatywa byla we mnie a wszystko na pościeli , @ miałam dostać 29 marca, spóźnia się akutalnie 20 dni. Robiłam 5 testów każdy negatywny ani jednej kreski dodam ze nie mam objawów, moje cykle trwały ok.36-42 dni dzis 66 dni dodam ze się bardzo stresuje nie chciałabym dziecka jakieś porady?
 
Hej, chciałabym poprosić o wasza opinie, stosunek odbył się 26 marca zsunęła się prezerwatywa byla we mnie a wszystko na pościeli , @ miałam dostać 29 marca, spóźnia się akutalnie 20 dni. Robiłam 5 testów każdy negatywny ani jednej kreski dodam ze nie mam objawów, moje cykle trwały ok.36-42 dni dzis 66 dni dodam ze się bardzo stresuje nie chciałabym dziecka jakieś porady?
Ale na jakie porady liczysz?
 
Hej, chciałabym poprosić o wasza opinie, stosunek odbył się 26 marca zsunęła się prezerwatywa byla we mnie a wszystko na pościeli , @ miałam dostać 29 marca, spóźnia się akutalnie 20 dni. Robiłam 5 testów każdy negatywny ani jednej kreski dodam ze nie mam objawów, moje cykle trwały ok.36-42 dni dzis 66 dni dodam ze się bardzo stresuje nie chciałabym dziecka jakieś porady?
Tu nie ma co radzić :)
Do ginekologa podejść, aby zobaczył, czt Wszytsko ok.
Możliwe, że to wina stresu, ale może cos innego.
 
reklama
Do góry