reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błona dziewicza

reklama
Jest opcja badania przez odbyt, ale to nie tak, że zawsze w przypadku dziewicy tak się to badanie wykonuje.
"Będąc panienką" byłam kilka razy u ginekologa i badanie odbywało się normalnie; lekarz pytał tylko na początku czy już współżyłam. Dodam, że to było grubo przed rokiem 2018.
 
Cytologię też przez odbyt miałaś robioną?
Nie rozumiem za bardzo tonu twoich wypowiedzi, bo nie ma czego współczuć, bo to zwykłe badanie.
Nic, czego można współczuć tam nie widzę.

A cytologii mi nie robili przed zaczęciem współżycia. Istnieje opcja badania przez odbyt i wielu ginekologów to DALEJ praktykuje, zwłaszcza, gdy pacjentka obawia się badania dopochwowego albo rodzic nie wyraża na takie badanie zgody.
Nie mam zamiaru dyskutować więcej na ten temat, bo moje badania nie mają nic wspólnego z tym wątkiem, a to, że myślałam, że dalej jest to standardem to tylko moja najwidoczniej już przestarzała wiedza.
 
Jest opcja badania przez odbyt, ale to nie tak, że zawsze w przypadku dziewicy tak się to badanie wykonuje.
"Będąc panienką" byłam kilka razy u ginekologa i badanie odbywało się normalnie; lekarz pytał tylko na początku czy już współżyłam. Dodam, że to było grubo przed rokiem 2018.
A jak ja np powiem że nie współżyłam a nie miałabym tej błony?
 
Nie rozumiem za bardzo tonu twoich wypowiedzi, bo nie ma czego współczuć, bo to zwykłe badanie.
Nic, czego można współczuć tam nie widzę.

A cytologii mi nie robili przed zaczęciem współżycia. Istnieje opcja badania przez odbyt i wielu ginekologów to DALEJ praktykuje, zwłaszcza, gdy pacjentka obawia się badania dopochwowego albo rodzic nie wyraża na takie badanie zgody.
Nie mam zamiaru dyskutować więcej na ten temat, bo moje badania nie mają nic wspólnego z tym wątkiem, a to, że myślałam, że dalej jest to standardem to tylko moja najwidoczniej już przestarzała wiedza.
Moja znajoma 2lata temu nadal miała tak badane. I to był bardzo bardzo dobry lekarz, nie jakiś przypadkowy lekarz
 
reklama
Do góry