reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błona dziewicza

reklama
Nie, to bardzo elastyczny fałd błony u ujścia pochwy, który w całości lub części, je zakrywa i rozciąga się umożliwiając aplikację tamponu.
 
A skąd wiesz, że jej nie masz?

Są kobiety, które nie mają błony. Ona też może pęknąć np. przy uprawianiu sportu.
W czwartek mam wizytę i się boje ze moja mama będzie podejrzewać że coś z kimś robiłam a to wiem bo jej nie wyczuwam a sport ostatni raz uprawiałam dwa lata temu czyli jazda na rowerze
 
W czwartek mam wizytę i się boje ze moja mama będzie podejrzewać że coś z kimś robiłam a to wiem bo jej nie wyczuwam a sport ostatni raz uprawiałam dwa lata temu czyli jazda na rowerze
Jak nigdy nie byłaś u ginekologa to będziesz mieć badanie przez odbyt a nie dopochwowe, a potem usg przez brzuch:)

Poza tym, ja też nie wyczuwałam, a błonę miałam 🤣
 
reklama
Przez jaki odbyt? Normalnie badanie jest przeprowadzane tylko, że powinno być delikatnie.
Byłam wiele razy jako nastolatka (a wcale nią dawno nie byłam) u wielu ginekologów i ZAWSZE miałam badanie przez odbyt, będąc dziewicą. Może teraz jest inaczej, ale jeszcze w 2018 tak było.
 

Załączniki

  • IMG_3654.jpeg
    IMG_3654.jpeg
    150,7 KB · Wyświetleń: 60
Do góry