reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Powiem ci że czuję się dobrze. Najgorszy to jest wyczulony węch 🤦🏼.Na początku jak sprawdzałam przyrosty bety to miałam mdłości do południa później zmieniło się na mdłości wieczorem jak dużą kolację zjadłam. Od jakichś 2 tygodni jest dobrze , ze słodyczy tylko na lody mi dzieć pozwala, na inne nie mogę patrzeć 😂. Oczywiście drzemka w dzień 2 godzinki obowiązkowo musi być a zwłaszcza po obiedzie.
Jak tam Ania? Kiedy pierwsza poważna impreza urodzinowa? Bo jakoś strasznie szybko ten czas leci
Ona jest z połowy lipca ale w tym roku to jeszcze pamietac tego nie bedzie wiec zaprosze przyjaciolki i kupimy wino🤣 niestety wszystkie moje kolezanki mają juz duze dzieci wiec poki nie poznamy kogos w żlobku to Anka nie ma kolezanek
 
reklama
Ona jest z połowy lipca ale w tym roku to jeszcze pamietac tego nie bedzie wiec zaprosze przyjaciolki i kupimy wino🤣 niestety wszystkie moje kolezanki mają juz duze dzieci wiec poki nie poznamy kogos w żlobku to Anka nie ma kolezanek
Mi się dobrze trafiło bo sąsiadka przez płot rodzi we wrześniu a ja w grudniu to będziemy razem z wózkami na wiosnę chodzić.
 
Lionelo Leonie Beige Sand. Najlepsza moja inwestycja. Juz jest odstawione bo mloda wyrosła niestety, sprzedaje. Ale powiem Ci ze wybralam genialnie bo mieciutkie przewiewne boki, oczywiscie bok odpinany. Ma tez takie bajery jak funkcją kołyski ale nie korzystalam…
Szkoda że daleko mieszkasz 😥
 
A ja za chwilę zaczynam przygotowania do transferu
Zostało mi 7 tabletek antykoncepcyjnych czekam na okres i start 😀
Ja po ślubie przeprowadziłam się 100 km od swojego miejsca zamieszkania i nie mam za dużo znajomych tu gdzie teraz mieszkam
A nasi sąsiedzi to już starsi ludzie 🤷‍♀️
 
Ja co wizyta to coraz bardziej spadam z wagą (fakt że mało jem i dużo się ruszam przy dziecku). Dziecko w środku rośnie jakby wolniej też. Na razie szacowane opóźnienie to 5 dni. Lekarka mówiła, że takie opóźnienie jest jeszcze akceptowalne, ale mam więcej jeść bo chudnę. Nie skończyłam jeszcze 33 tyg. Dziecko niecałe 1800 gram.
 
reklama
Ja co wizyta to coraz bardziej spadam z wagą (fakt że mało jem i dużo się ruszam przy dziecku). Dziecko w środku rośnie jakby wolniej też. Na razie szacowane opóźnienie to 5 dni. Lekarka mówiła, że takie opóźnienie jest jeszcze akceptowalne, ale mam więcej jeść bo chudnę. Nie skończyłam jeszcze 33 tyg. Dziecko niecałe 1800 gram.
Ania w skonczonym 34 tyg wazyla 1900 :) czyli idziesz niemal identycznie. Co oznacza ze za ok 3 tygodnie bedziesz rodzic… będzie dobrze!
 
Do góry