reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZYCZENIA!!!

reklama
Leyna wszystkiego co w życiu najpiękniejsze, mało stresów, dużo słonka i spełnienia wszystkich marzeń dla Ciebie:-):-):-)
 
:szok::szok: Leyna... ja również dołączam się do życzeń... i nie myśl że to puste słowa ... ponieważ ty jesteś mi bliska ze względu na fakt iż rodziłyśmy w tym samym czasie prawie!... ;-);-);-)

Wszystkiego najlepszego...zadowolenia z pociechy...szczęścia i .... radości z tego co "bezcenne"
 
LEYNA zdrowia szczescia pomyslnosci niech w Twym sercu Milosc gosci
z okazji urodzin zyczy Michalinka i jej rodzinka:-D
 
LEYNA- ja również dołączam się do życzeń!!! wszystkiego najlepszego- sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, zdrówka dla ciebie i całej twojej rodzinki i wszystkiego czego sobie zapragniesz!!!
 
Leyna, ja jak zwykle spoznione zyczenia skladam, ale mam nadzieje, ze wybaczysz :-D Wszystkiego najlepszego Kochana! Spelnienia marzen i zdrowia - bo bez tego ani rusz! :-)
 
reklama
Do góry