reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
TAU........

Życzenia już Ci na pewno składali
twarz twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń :-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :-)
…………… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*}
…{ *~*~ * ~*~* } URODZIN 100 LAT
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________\
 
Tau wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin;-) Dużo szczęścia, zdrówka noi pomyślnego rozwiązania, niech się Tymek dobrze chowa .
PS. Wracaj do nas na forum bez Ciebie nie jest tak sam. Tak samo jak bez pozostałych milczących dziewczyn.
 
Wszystkim i kazdej z osoba duze DZIEKUJE (!) za zyczenia! :-)

A poki co, to wracam do mojej imprezowni i pewnie pojawie sie jutro ;-).
 
Dziewczyny!
Właśnie dokonałam odkrycia :szok: ... tego wątku :szok::-D
Aaale ze mnie gapa jest! :zawstydzona/y:

Zacznę więc od tego, że dziękuję Wam ślicznie za życzenia urodzinowe dla mnie, które miały miejsce w... lutym :-D

A oprócz tego dołączam się do aktualnych życzeń :-)
Dla Ciebie, Tau, spóźnione sto lat i spełnienia marzeń i czego sobie zażyczysz :happy2:

Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i obiecuję poprawę! :sorry2:
 
reklama
Pragne doniesc ze 11 maja przyszedl na swiat synek Agi29 -Alexander wazyl 3610g i mierzył 55cm GRATULUJEMY!!!! (post z nowiną zostal napisany na zamknietym pozwoliłam sobie Was powiadomic) :))
 
Do góry