reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

Ale mamy wysyp. No to chyba naprawde kolej na mnie. Już się nie mogę doczekać.
Gratuluję serdecznie Kamireszel, Dilajla, Ariada, Irka , Zielona !! Dużo zdrowia dla Was i Dzieciaczków.
 
reklama
Zielona i Irka gratulacje!
Wyglada na to ze teraz to ja mam najdluzszy staz jako czerwcowka jeszcze z brzuchem. Dziewczyny jak Wy to robicie ze wyrabiacie sie w czasie! Hmm,hmm...ja tez juz chce!
 
Dziewczyny, wszystkim rozpakowanym Mamusiom składam ogroooomne gratulacje. Faktycznie poszło w takim tempie, że nie odważę się wymieniać Was po kolei :-D.
Jak tak pójdzie to wszystkie zdążycie jeszcze przed 15-stym :tak:.
 
reklama
DZIEWCZYNY
4.06. o 19.05 urodziłam prześliczną, zdrową, najukochańszą na świecie córeczkę :tak::tak::tak:
Pękam ze szczęścia i dumy i radości i w ogóle :-D:-D:-D
Natalka ważyła 3300gr i mierzyła 56 cm.

Jutro napiszę więcej :tak::-) Pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
Do góry