reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
Hejka.
Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamciom.
Widzę Kluseczka przekazała wiadomość....
05.06.09r. o 5.46 urodziłam Filipka, ma 51cm i waży 2,80.
Dziś wróciliśmy do domku, oboje mamy się dobrze. Narazie wrzucę fotki małego na odpowiednim, a jak troszkę odpocznę to postaram się nadrobić zaległości i opisze cały poród.
 
Noworozpakowanym mamusiom składam serdeczne gratulacje!!!!!! Nie będę wymieniała pokolei bo boję się że którąś pominę :tak:
A największe gratulacje dla Kasi- 5 kg wow :-D
 
Gratuluję wszystkim nowo rozpakowanym mamusią nie chce wymieniać bo jeszcze którąś ominę !!!

wiedziałam że pod koniec tygodnia sporo nowych dzidziusiów przybędzie:-)
 
WIELGACHNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAMUSIEK :tak::tak::tak::tak::tak:
kasia wow 5 kilo to chyba odpowiednia partja dla michasia tau;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)
 
Dzien Dobry :)
Uprzejmie informuje ze juz jestem w domu, takze koniec samowolki na forum:-p;-).
I baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziekuje za gratulacje :) :-):-):-):-):-)i ja rowniez gratuluje : Carmi, Dilajli, Agatce, Kamireszel i Ariadzie <mam nadzieje ze nikogo nie pominelam >
 
reklama
Do góry