reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

Sto lat Sto lat dla naszego pierwszego forumowego dzieciaczka Filipka, który kończy dziś pierwszy miesiąc.

oraz

dla wszystkich dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka :-)
 

Załączniki

  • Newborn-Baby-Gift-BFTB.jpg
    Newborn-Baby-Gift-BFTB.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 10
reklama


Kochane dzieciaczki, te małe i duże, i chłopczyki i dziewczynki... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!! dużo uśmiechu i radości!!!!


Kochany Filipku, z okazji ukończenia 1 miesiąca, dużo zdrówka, żebyś przynosił mamuni dużo radości i uśmiechu!!! rośnij duży i szczęśliwy!!!
 
Dziekuję za gratulacje, ja już w domku, Klaudia na neonatologii, w dużym skrócie - 28 maja rano moja Ginka podjęła decyzję o CC ponieważ Mała przestała przybierać na wadze, w sumie to po urodzeniu okazało się że ma 2290 g więc aż taka maleńka nie jest..... w usg wyszło 2010g. Dzisiaj miałyśmy obie wyjść do domku ale okzałało się że jakiś wskaźnik w badaniu wyszedł za wysoki i muszą mi córę podkurować trochę - a że tłok na porodówce to musiałam ustąpić miejsca............ Bede jezdzić do Niej 2 razy dziennie i dowozić mleczko :)
 
Dziękuję Wam za ciepłe słowa

Magni Nocanka, Nanya ogromne gratulacje dziewczyny. Dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech.
Tricolor, Kalina dzięki za przekazanie wieści o nas;-):-)
Monia na spacerek napewno się wybierzemy:tak::-)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuję za gratulacje, ja już w domku, Klaudia na neonatologii, w dużym skrócie - 28 maja rano moja Ginka podjęła decyzję o CC ponieważ Mała przestała przybierać na wadze, w sumie to po urodzeniu okazało się że ma 2290 g więc aż taka maleńka nie jest..... w usg wyszło 2010g. Dzisiaj miałyśmy obie wyjść do domku ale okzałało się że jakiś wskaźnik w badaniu wyszedł za wysoki i muszą mi córę podkurować trochę - a że tłok na porodówce to musiałam ustąpić miejsca............ Bede jezdzić do Niej 2 razy dziennie i dowozić mleczko :)

Trzymam kciukasy, żeby Klaudia jak najszybciej była z Tobą w domku :-)
 
Do góry