reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia, gratulacje, pozdrowienia......

reklama
Bardzo, bardzo dziękujemy!

Trochę się czuję winna jak czytam te życzenia, bo ja nigdy nie piszę. Po prostu jak siadam przy komputerze, to na moment, najczęściej karmiąc Romka, i nie mam czasu na śledzenie, kiedy kto ma miesięcznicę. Chce jak najwięcej przeczytać co u kogo słychać, nawet rzadko odpisuję, bo nie mam na tyle wolnych rąk :-(
Ale tym bardziej dziękuję tym, którzy o Romku pamiętają :-)
 
Romeczku kochany!!!!rośnij duży i radosny:-) no i jak zawsze,bądź pociechą dla rodziców;-) koleżka Wojciech z matulką
 
NATALCE IGORKOWI FILIPKOWI ALUSIWOJTKOWI ADASIOWI MACIUSIOWIROMECZKOWI FRANIOWI oraz Cioci DZIKUSCE naj naj naj lepsiejsze zyczonka z okazji waszych świąt BUZIAKI

hello%20kitty.jpg
 
ROMECZKU! Duzo usmieszkow i peeeeeeeelno mleczka,z okazji ukonczenia 5 miesiaca zycia! :tak: :-)

bearpiccn5.jpg


Zuzia i ciocia agutka :-D

Ps. Marrtrudko,moglabys wstawic kilka nowych fotek synka. :-p :tak:
 
MACIUSIU, FRANECZKU I ROMUSIU STO LAT, DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI
DZIKUSKO SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZADOWOLENIA Z SYNUSIA
 
Franiu,Maciusiu,Romeczku - wszystkiego najlepszego z okazji Waszych miesiecznic! :-) :tak: :happy: Julenka z mamusia

torcik1zr.gif

Dzikusko! Spelnienia wszystkich marzen,z okazji imienin! :tak: :tak: :-) Zycza Julenka z mamusia

bukiet2vf3.jpg
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO DLA FRANUSIA I ROMECZKA Z OKAZJI ICH MIESIĘCZNIC!!!

życzy Oliwka i ciocia Lucyna

DZIKUSKO-NAPISZĘ KRÓTKO WSZYSTKIEGO NAJ... NAJ.... NAJ....

życzy Lucyna z rodzinką
 
Do góry