reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zus

Martusia1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2020
Postów
265
Hej dziewczyny,
Od 7 marca jestem na L4. Dawno już powinnam dostać pieniądze z ZUSu. Mój szef ma mniej niż 20 pracowników i dlatego płaci mi ZUS, a raczej powinien bo mają mega opoznienia.. też tak macie ? Znajoma czekała nawet 3 miesiace za pieniędzmi . Oni są nie powazni, a co jak ktoś nie ma za co żyć....
 
reklama
Rozwiązanie
@Mamaminionka Ja myślę, że co ZUS, to obyczaj. Także najlepiej zadzwonić i pytać w swoich oddziałach. Ale tak jak sobie przekalkulowałam, to w przypadku autorki posta ZUS może być jeszcze w swoich terminach. Ja bym jeszcze kilka dni poczekała.
W ZUS twierdzą, że przez koronę ich te terminy nie obowiązują. Oni też pracowali/pracują w okrojonym składzie i nie mogą się obrobić ze wszystkimi dokumentami. Takie info dostałam w "swoim" oddziale.
 
reklama
@Mamaminionka Ja myślę, że co ZUS, to obyczaj. Także najlepiej zadzwonić i pytać w swoich oddziałach. Ale tak jak sobie przekalkulowałam, to w przypadku autorki posta ZUS może być jeszcze w swoich terminach. Ja bym jeszcze kilka dni poczekała.
 
Rozwiązanie
Do góry