reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrobic test czy nie....

🤔 Uważa się że testy odczytane po więcej niż 5 minutach są niewiarygodne. Ja również nigdy nie miałam przypadku żeby po kilku godzinach test stał się pozytywny. Jak dla mnie powinnaś iść na badanie beta z krwi. Będziesz wiedziała "na czym stoisz". Jak będzie podwyższona to idź do ginekologa. Możesz też powtórzyć jutro test ciążowy z porannego moczu i zobaczyć czy wynik będzie pozytywny. Daj znać. 🤗
Dzięki za odpowiedź, zrobię tak jak mówisz i napewno dam znać 🙂
 
reklama
Hej ,dziewczyny zrobiłam test który wyszedł negatywnie, ale po kilku godzinach zobaczyłam blada kreske. Wiem że test jest wiarygodny tylko po 5 minutach ale trochę testów zrobiłam w swoich życiu i nigdy takiego nie miałam. Dostałam plemienia w czwartek wieczorem, a w piątek dostałam niby normlanie miesiączki ale trwała tylko cały piątek i pół soboty A dziś tylko jest brązowe plamienie
Skoro wiesz to zrób kolejny, odczytaj w czasie a jak nie to idź na bete
 
Skoro wiesz to zrób kolejny, odczytaj w czasie a jak nie to idź na bete
Zrobiłam test, wyszedł negatywnie. Odczekam kilka dni i jeśli moje objawy będą się nasilac to pójdę na bete. Moje plamienia nadal się utrzymują, raz jest więcej A raz mniej.
Dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi i rady. Nie mam z kim o tym porozmawiać A warto zapytać kogoś o zdanie. Będę dawać znać
 
Do góry