reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

ja mam zwykly polski zaden firmowy cena byla przystepna jezdzi sie dobrze nie narzekam, przy drugim dziecku juz nie świrowalm jesli chodzi o kupno wózka -spacerówki
 
reklama
ja myśle nad
chicco ct 0.1; 0.4 i enjoy.

no i ten maclaren xlr- nie ma aż tak małych kółek.
ale on wychodzi poza zakres funduszy co chce przeznaczyć.

chyba że kupię mutsy spider.
 
ja myśle nad
chicco ct 0.1; 0.4 i enjoy.

no i ten maclaren xlr- nie ma aż tak małych kółek.
ale on wychodzi poza zakres funduszy co chce przeznaczyć.

chyba że kupię mutsy spider.
kaśka ja mam właśnie ten drugi mclaren z mniejszymi kółkami i cały jest mniejszy TRIUMPH ......ale nie mam pojęcia ile on w pl kosztuje:no:
 
MCLAREN TECHNO..... tutaj w stanach widziałam ze wożą w nim noworodki ........a pozniej wykorzystują jako spacerówkę .....ja sobie na niego nie pozwoliłam bo duzo droższy od maclarenn TRIUMPHA......no i ciut większy ...kółka tez tak jak pisze kaśka. plusem jest to ze sie rozkłada do pozycji całkowicie leżącej ....a mój niestety do półleżącej ........ale nam to wystarcza
 
hmm ja nawet się nie zastanawiałam do tej pory nad kupnem parasolki/mniejszego wózka. w sumie to nie wiem...chodzi tylko o rozmiar i ciężar??
nasza spacerówka quinny sprawuje się całkiem nieźle, fakt jest duża, ale przez to chyba tez wygodna dla Igi...
a do jakiego wieku wogóle dzieciaczki jeżdżą tak orientacyjnie w wózkach???
 
ja myśle nad
chicco ct 0.1; 0.4 i enjoy.

no i ten maclaren xlr- nie ma aż tak małych kółek.
ale on wychodzi poza zakres funduszy co chce przeznaczyć.

chyba że kupię mutsy spider.

kasia ja mam chicco Ct01. Rozklada sie na plasko ale nie jest to wozek na jakies dlugie wypady. Prowadzi sie nawet lekko i jest bardzo zwrotny tyle ze ma male kolka wiec na wyboje ,piachy czy lesne drozki sie nie nadaje. Zdecydowalismy sie na ten model bo cena byla ok i jako jeden z niewielu mial opcje rozkladania na plasko.
 
Kati - ja chcę zostawić mutsy co najmniej do wiosny. a parasolkę kupić dla mojej Wiesi.
a jak nie znajdę parasolki to kupimy concorda fusiona a mutsiaka sprzedamy.
 
Kasia ja mam pytanie czym rozni sie concord od mutsy?
bo ja troszku nie rozumiem i sie juz pogubilam :-p:happy2::rofl2: jakiego wozka szukasz i jaka masz granice cenowa
z tego co wiem concord kosztuje w tej chwili ponad 1500 zl mutsy chyba ciut wiecej ale to orientacyjnie ta sama klas wozkow wiec po co wymieniac?



a ja chyba jutro zakpie jedyny wozek w Polsce :-p:rofl2::happy2::tak::-D tak mi sie udalo zalatwic z szefem sklepu
jak sie zdecyduje to wkleje zdjecia
ale nie wiem czy majac jane jest sens kupowac kolejny wozek tyle ze lzejszy i mniejszy
ale z drugiej strony na punkcie wozkow mam takiego swira jak i na punkcie butow :-p:rofl2::-p:rofl2::-p
 
reklama
Kasiulla - concord ma dużo szersze siedzisko. a na punkcie wózków mam hobla i po troszku mutsiak mi się już obył, ale i tak mam świra na jego punkcie. więc chcę wymienić. no i ważne, że już mnie sępią dwie dziewczyny, że chcą Titkową karocę.
 
Do góry