reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zmiana mleka u 2tyg niemowlecia

Magdzik9111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
268
dziewczyny
poradzcie mi jak i czy zmienic melko mojemu synkowi. maly od poczatku jest na zwyklym nan ale ma mega zaparcia wzdecia... chcemy zmienic mleko na nan comfort to na zatwardzenja ale troche sie boje ze jeszczce pogorsze sprawe .... prosze powiedzcie czy zmienialyscie mleko i jak to sie odbywalo i które mleko jest najlepsze na zatwardzenia i wzdecia. dodam ze moj maluch ma 15 dni
 
reklama
Ja pierwszemu synkowi zmieniając mleko na nutramigen (strasznie ulewal) rozrabialam 40ml bebilonu w jednej butelce i 20ml nutramigenu w drugiej (syn wypijal wtedy 60ml mleka Ogól nie) przy kolejnej 20 bebilonu i 60 nutramigenu. Trzecia to juz nutramigen. Pediatra kazał podać w ten sposob bo nutramigen nie jest najsmaczniejszy. Ale mysle ze to dobry sposób by wprowadzić mleko.
 
Do góry