reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana mleka mm na 2 a powrót do 1 ??

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Witam. Mam pytanie i mały problem. Właśnie kończymy zmianę mleka mm z 1 na 2 . Wszystko dobrze ale mąż w pośpiechu zakupił opakowanie 1. Czy mogę ją podać dziecku czy lepiej nie ryzykować i wyrzucic??
 
reklama
Rozwiązanie
N
Spokojnie możesz dać 1. Nic dziecku nie będzie, skład jest prawie że ten sam zazwyczaj, różni się tylko ilość np białka czy witamin. Tak naprawdę mleko 1 jest najodpowiedniejsze dla dzieci, kolejne numery to poprostu możliwość producentów na reklamę
Rozumiem, że znasz wszystkie dzieci i wiesz co im zaszkodzi, a co nie? Ja znam dziecko, które było na mleku 2 i dostało 1 po czym później miało problemy z zatwardzeniem. Możliwe, że był inny powód ale akurat zbiegło się to w czasie z podaniem mleka 1 dlatego ja bym nie dała
Nie nie znam wszystkich dzieci, równie dobrze mogę napisac, że Ty jedną miarą oceniasz wszystkie sytuacje. Mleko 1 można podawać do 7-8mca nie widzę powodu dla którego autorka miałaby je wyrzucać
 
reklama
Spokojnie możesz dać 1. Nic dziecku nie będzie, skład jest prawie że ten sam zazwyczaj, różni się tylko ilość np białka czy witamin. Tak naprawdę mleko 1 jest najodpowiedniejsze dla dzieci, kolejne numery to poprostu możliwość producentów na reklamę
 
Rozwiązanie
Do góry