reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

Witam!
Mam możliwość otworzenia klubu dla dzieci w Antoninku. Koleżanka namawia mnie na zrobienie przedszkola, ale jeżeli byłoby zainteresowanie klubem malucha chętnie zorganizowałabym to w tym kierunku.
Zainteresowanych proszę o informację na forum lub mailem: jaryka@interia.pl
 
reklama
Jeśli wybierasz się na zabawę Andrzejkową i chcesz żeby Twoje Dziecko bawiło się równie dobrze, zapraszamy na nocne przygody pełne magii i wróżb. Dzieci zapraszamy od g. 17, rodziców w dzień następny do 11. Dzieci mają zagwarantowaną kolację i śniadanko, oraz napoje ciepłe i zimne. Koszt 150 zł, lokalizacja Poznań- Smochowice, tel 509 654 766. Zapraszamy)))
 
Klub Malucha w Guga Studio​
(Piątkowo, Naramowice, Winogrady)​
zaprasza…​
· Dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat
· Ostatnie wolne miejsca w grupach
· Małe grupy do 10 dzieci
· Funkcjonujemy wg ustalonego planu dnia
· Prywatny żłobek działa od 7 – 17.
· Zapewniamy szereg zajęć dydaktyczno – wychowawczych:
Plastycznych, Muzyczno – ruchowych, konstruktorsko – manipulacyjnych, przyrodniczo – ekologicznych, tanecznych, logopedycznych.
· W programie także język angielski w formie zabawy
· Zapewniamy program adaptacyjny dla dzieci
· Pełne wyżywienie – śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek – zwracamy stawkę żywieniową w przypadku nieobecności dziecka
· Dzienny pobyt: 10h (200godzin w miesiącu) – 1000zł + 100 zł wpisowego
· ( na ubezpieczenie dziecka NNW w PZU) + dzienna stawka żywieniowa
· Dzienny pobyt: 8h (160 godzin w miesiącu) - 880 zł + 100 zł wpisowego
( na ubezpieczenie dziecka NNW w PZU) + dzienna stawka żywieniowa
· Dzienny pobyt: 5h (100 h w miesiącu) - 650 zł + 100 zł wpisowego
[FONT=&quot]( na ubezpieczenie dziecka NNW w PZU) + dzienna stawka żywieniowa

Więcej na Zajęcia dla dzieci - Guga Studio - Klub Malucha - urodziny dla dzieci - żłobek Naramowice - zajęcia adaptacyjne do przedszkola
[/FONT]
 
[FONT=&quot]Mamy Przyjemność poinformować, że BABYLANDIA uzyskała wpis w Wydziale Oświaty jako Niepubliczny Punkt Przedszkolny.

[/FONT]
[FONT=&quot]Od 20.10.2010 r. trwają zapisy do Niepublicznego Punktu Przedszkolnego na listę od stycznia 2011 oraz od września 2011r[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Dla pierwszych 10 osób zgłoszonych na listę od stycznia 2010 darmowy pobyt przez 3 miesiące*.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Informacje o innych promocjach[/FONT]​
[FONT=&quot]Tel. 602103657.

[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
clip_image002.jpg
[FONT=&quot]Ponadto przyjmujemy dzieci do Klubu Maluszka BABYLANDIA.[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
:-)
 
UWAGA!!UWAGA!! UWAGA!!


Ogłaszamy rozpoczęcie naboru do nowego Klubu Malucha Guga.

Na poznańskim Piątkowie otwieramy

nowe miejsce całodziennej opieki i edukacji żłobkowej

dla dzieci od 6m do 3lat.

Działalność rozpoczynamy wraz z początkiem nowego roku.


Do dyspozycji dzieci będzie dom z ogrodem!
Zapisy tel: 695 429 283

 
baner3.gifPrzedszkole, mini żłobek, Szkoła rodzenia
CENTRUM HARMONIJNEGO ROZWOJU DZIECKA Poznań Skórzewo

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Skórzewo k. Poznania, gdzie powstało Centrum Harmonijnego Rozwoju Dziecka. Placówka ma bogaty wachlarz propozycji. Po pierwsze, Ekoprzedszkole- o rozszerzonej edukacji ekologicznej i zdrowotnej uczy dzieci jak dbać o zdrowie i przyrodę , po drugie mini żłobek- dla maluszków od 6 msc do 2 lat. po trzecie Szkoła rodzenia współpracująca z Ginekologiczno- Położniczym Szpitalem Klinicznym UM im K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jeśli natomiast nasze dziecko jest jeszcze za małe by pójść do przedszkola, a z jakichś względów nie chcemy puścić pociechy do żłobka. Elemeledudki działające przy Centrum Harmonijnego Rozwoju dziecka” pomoże nam znaleźć idealną nianię dla naszego dziecka. Zachęcam do zapoznania sie ze strona internetową http://www.niania-poznan.pl/ na której można znaleść bardziej szczegółowe informacje.
myślę, że naprawdę wartoo
icon_wink.gif

 

Załączniki

  • szukasz.jpg
    szukasz.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 49
Klub Malucha - Muzyczna Rodzinka

1.Bardzo mała grupka dzieci (max.7 )
2.Niska zachorowalność
3.Bardzo rodzinna atmosfera....itp.
Istniejmy już od 4 lat.O jakości naszych usług świadczy fakt iż większość rodziców z którymi współpracowaliśmy,przywoziła do nas swe pociechy z drugiego końca miasta,a nawet spoza Poznania :) Do dzisiaj każdy wspomina nas ze łzami wzruszenia w oczach...
Zapraszamy na naszą stronę:
http://opiekanaddziecmi.yolasite.com
 
Witam.
Chciałabym sie dowiedzieć jak zapatrujecie się na opiekę nad Waszym dzieckiem przez doświadczoną Nianię z referencjami, która ma swoje dziecko. Oddalibyście takiej kobiecie Maleństwo? Opieka bez umowy. Tylko dziecko Niani i Wasze. Co o tym myślicie?
 
reklama
ja się tak opiekowałam i w ciąży jak byłam tez pracowałam jako niania :) myślę że wielu rodziców sobie to ceni, dzieci lepiej rozwijają się w grupie

a i jeszcze pytanie, gdzie w Poznaniu jest jeszcze zapotrzebowanie na klub malucha, zajęcia dla mam itp??
 
Do góry