reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

reklama
Witamy
 

Załączniki

  • WITAMY_na.GIF
    WITAMY_na.GIF
    1,1 KB · Wyświetleń: 139
Witam witam Mamusie 2w1 ;D juz was dopisuje. Dziewczyny , ktore przeszly z czerwcowek zapisze chyba na poczatku listy bez terminow O.K.?
 
Witajcie,

Napisałam kilka dni temu w nieaktualnym już wątku i dopiero po chwili się zorientowałam, że już nie jest prowadzony więc się poprawiam :)

Chciałam dołączyć do lipcowych przyszłych mamuś - mam termin na dziś i już siedzę i czekam jak na szpilkach na swoją dzidziunię (jak sądzę na córeczkę Zuzię ale czasami bywają niespodzianki).

pozdrawiam lipcowe mamy

PS. czy ktoś miał już może robiony masaż szyjki w ramach wywoływania porodu? Jeśli tak to czy podziałało? Ja miałam wczoraj i na razie nic (oprócz tego że boli jak diabli), kolejny mam jutro więc mam nadzieję, że podziała.
 
witaj jz :))) no proszę Ty juz się rodzić wybierasz  ;) z tego co  ja słyszalam to ten masaż szyjki bardzo pomaga...ale ile w tym prawy niestety nie wiem  :)
 
reklama
Do góry