reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

oo jak fajowo kolejna lipcowa mamusia  :) witaj serdecznie Karola  :) i termin masz zbliżony do mnie ja mam na 26 lipca  ;) gratuluje Dawidka  :)  :) buziaczki  :)
 
reklama
cześć Kobitki jak się cieszę że się ktoś odezwał mam nadzieję że teraz będę miała z kim porozmawiać o maleństwie!
 
Karola oj będziesz miała z kim z pewnością! tutaj są boskie dziewczyny i zawsze można na nie liczyć  :)
 
KarolaM witam serdecznie i zachecam do gadania z nami na innych watkach!!! Zobaczysz bedzie ciekawie!!! My tu gadamy o wszystkich radosciach i smutkach choc tych ostatnich nie lubimy!!!
 
reklama
Dziewczyny postaram sie zaktualizowac nasza liste ale musicie mi pomoc.Wszystkie, ktore jeszcze nie sa na liscie prosze o podanie jeszcze raz swoich danych(nick,data porodu,plec,ew.imie dziecka) pozostale, ktore maja tylko zmiany do wprowadzenia tez prosze o napisanie jeszcze raz co chca zmienic lub dodac. I jeszcze jedno BLAGAM NIE PISZCIE NIC NA WATKU "zawsze aktualna lista lipcowych mamus" bo nie mozna pozniej nic znalezc.
 
Do góry