reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

reklama
Witam wszystkie przyszle mamusie .

Jestem tu pierwszy raz i bardzo mi sie podoba .

Moj termin to 22 Lipca , tylko nie wiem gdzie jest ta tabelka ....?


Pozdrawiam!
 
Ojojoj!!! Nie bylo mnie krotko a tu mamy nowe kolezanki!!! Serdecznie witam was AGUTEK, NIDA i KAJAMAJA!!!
A poza tym mysle ze nie tylko Agutka trudno bedzie odciagnac od kompa ale i dwie inne , nowe mamusie rowniez beda mialy ten problem!!! My juz to przechodzimy i zapraszamy do czestych rozmow z nami!!!
 
Witajcie dziewczynki Juz was dopisuje ;D Ciesze sie ,ze nas tak duzo.Jak bedziecie mialy pomysl na imiona to piszcie tez tutaj a ja dopisze na liste :-*
 
:laugh:
cześć wszystkim Przyszłym Mamusiom:)
ja mam termin na 11 lipca ale jakos czuje że Wielki Dzień przesunie sie na 13:)
przy okazji mam prośbe-Dziewczyne dajcie mi namiary na jakąś szkołe rodzenia-szukam szukam i nie moge nic znaleźć :(
pozdrawiam :)
 
reklama
Maggino13 ciebie rowniez milo witac w naszym gronie!!! O szkole rodzenia nie moge ci pomoc ale mysle ze na inne dziewczyny mozesz liczyc!!!
 
Do góry