reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

reklama
A gdzie to sie Izuniu podziewalas? To samo do Corsini, gdzie dziewczynki zginelyscie??
Mam nadzieje ze wszystko u was ok??
 
Dzieki dziewczyny za mile powitanie, z tymi datami bywa roznie. Mi z testu krwi wypada na pierwszego lipca ale z usg na 16 lipca, wiec sama bylam troche zdziwiona, jednak lekaz mowi ze przyjmujemy zawsze z usg bo wiarygodniejsza, choc tez wspomnial ze ma to zwiazek z dlugoscia trwania miesiaczki- u mnie srednia to ok 33 dni. Jeszcze taki maly watek, od dluszego czasu staralismy sie z mezem o dzidziusia wiec wiemy mniej wiecej kiedy nastapilo poczecie, mianowicie 3 tygodnie od daty ostatniej miesiaczki, wiec dzidzius powinien byc teoretycznie mlodszy niz sie wydaje. Tyle tych spekulacji a i tak moge sie zalozyc ze nie urodzi sie w terminie... :laugh:
 
reklama
jestem jestem Kreciku  :)  :) buziaki ogromniaste dla Ciebie za pamięć  ;D wszystko w porządku jak najbardziej,dzisiaj byłam nawet na wizycie kontrolnej  :) uczę sie zaocznie kosmetyki...i jak mam wolne to mam,a jak zaczną gonić to się pozbierać nie mogę i egzamin za egzaminem leci...no i czas mi ucieka nie wiem kiedy  :) ale za to widzę dziewczynki się pojawiają rodzyneczki malutkie  ;D z opóźnieniem witam WSZYSTKIE nowe Mamusie!!!  ;D no i padam...ledwo weszłam na pierwszy wątek :( ale za to jutro nadrobie  :) a teraz mykam spać  :) słodkiej nocki dziewczynki buziaczki  :)
 
Do góry