reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zel do higieny intymnej w ciazy

kimi90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
225
Dziewczyny wezcie mi poleccie jakis dobry plyn do higieny intymnej dla kobiety w ciazy. Borykam sie z czestymi infekcjami drog rodnych... :/ przeszukalam internet ale jet tego mnostwo a moze Wy macie jakies sprawdzone, skuteczne i bezpieczne.
 
reklama
Dziewczyny wezcie mi poleccie jakis dobry plyn do higieny intymnej dla kobiety w ciazy. Borykam sie z czestymi infekcjami drog rodnych... :/ przeszukalam internet ale jet tego mnostwo a moze Wy macie jakies sprawdzone, skuteczne i bezpieczne.
Używałam Lactisimma ciąża i połóg soraya oraz lactacyd, te mogę polecić :)
 
Dziewczyny wezcie mi poleccie jakis dobry plyn do higieny intymnej dla kobiety w ciazy. Borykam sie z czestymi infekcjami drog rodnych... :/ przeszukalam internet ale jet tego mnostwo a moze Wy macie jakies sprawdzone, skuteczne i bezpieczne.
A ja używałam Lirene Będę mamą
 
Hej:) od 8 lat używam mydła aloesowego w płynie i nie mam od tej pory żadnych dolegliwości ponieważ aloes jest świetnym środkiem przeciwzapalnym. Nie jest to tanie bo ok 60zl za 500ml ale mam to mydło na jakieś 9 miesięcy a dodatkowo używam go też do ciała i twarzy.

Napisane na GT-P5110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja używam i jestem bardzo zadowolona z emulsji mucovagin. Stosuje ją po porodzie idealnie się sprawdza podczas gojenia ran, zawiera substancje wspomagające regeneracje .W porównaniu do płynów której używałam podczas ciąży mucovagin jest rewelacyjny.
 
Hej, ja od kilku miesięcy używam organicznego płynu do higieny intymnej dla kobiet w ciąży firmy Azeta Bio, używałam go zarówno jako płyn do higieny intymnej w ciąży, a od 2 miesięcy sprawdza się jako płyn do higieny intymnej po porodzie. Delikatnie myje i czuje się rzeczywiście świeżo, zawiera wyciąg z nagietka lekarskiego, olejek z drzewa herbacianego i Inca Inchi - polecam
 
Ja używałam lactacyd, bardzo dobry, delikatny, nie podrazniał a przede wszystkim pomagał dojść do siebie po porodzie naturalnym.
 
reklama
Do góry