reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Victor miał 4 miesiące jak miał ospę i im wcześniej tym lepiej.Moje zdanie to właśnie dobrze żeby kuzynka też teraz miała i z głowy.Więc będzie już dwoje kwietniowych bobasów po ospie:-D
 
reklama
vici wiem ze lepiej jak jest wcześniej.
A powiedź mi czy kąpałaś normalnie Victorka czy tylko przemywałaś aby nie moczyć tych krostek.Bo mi doktórka mówiła aby nie kąpała Dominiki
 
No witam wkoncu bylam u tego alergologa. I Mai wyszly tak slaba alergia ze nie ma co narazie w nia ingerowac. Nie zmuszac ja do picia mleka (w sumie ona wcale nie pije), jak chce to niech je jogurty lub jakies serki. Kaszel narazie ustal i katar tez. Alergolog tez stwierdzil ze ona moze miec nadwrazliwosc gornych drog oddechowych i kazda zmiana temperatury, zapachu, klimatu moze powodowac kaszel.
Joaska Maja miala robione badania z krwi z zyly, badania byly robione na alergie wziewna(wybrane pylki) i panel pokarmowy, tzw Ige. Jak by wyszla wziewna to i tak nasze dzieci sa za male na odczulanie. Jedynie to dostana zyrtec albo cos podobnego no i wystrzeganie sie alergenta.
Jutro ide z nia do dermatologa z tymi paznokciami, wiec Joaska dam ci znac co i jak.
Przy okazji pani alergolog jest tez laryngologiem i Maksia obejrzala to jego gardlo. No i jest zdrowy. Po jakiejsc infekcji Maksikowi wyszedl migdal i teraz przypisalam mu taka kuracje 4 tyg zeby sie migdal wchlonal(dostal jakies tabletki do gryzienia). Zobaczymy jak sie to skonczy. Najbardziej jest zadowolony ze moze jesc lody ;-)

A co do ospy dziewczyny to ja kiedys czytalam ze jak male dziecko ja przechodzi to moze ja dostac jeszcze raz tylko nie pamietam jak to bylo wtedy wytlumaczone.
 
Dzięki woloszki :*

Poszłam wczoraj się zapytać, czy nasza lekarka przypadkiem na urlopie nie jest i odbiłam się od drzwi bo strajkuą!!!! %^&*%^*(^&)^*$&%^(^&)^&#$%^#$%&

Oczywiście jakiś dyżur pełni jedna przychodnia, ale mam wrażenie, że tam pełno chorych dzieci, a wolałabym tam Jagody nie ciągnąć tylko z alergią (bo reszta juz chyba ok).
Jeszcze mogę ściagnąć prywatnie lekarkę, ale nie wiem, czy do alergii, to ma sens. Czy po prostu nie zacząć samemu szukać alergologa.
 
reklama
Jak dla mnie to szukaj sama alergologa.A co do przychodni i dzieci chorych i zdrowych to w Kłodzku był jeden dzień przeznaczony na dzieci zdrowe i nie trzeba było się martwić,że coś złapią.
 
Do góry