reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Oliwce też ciągle charczy w nosku... ale ja wiem co - obiadki, kaszka, owocki itp. bo mała jak je bardzo często bez uprzedenia ładuje nosek do łyżeczki i wciąga jedzonko - może ćwiczy jakąś nową sztukę jedzenia. Co wieczór czyszcze nosek i pięknie wtedy widac co Oliwka dziś jadła ;)
 
reklama
A my przegapilismy swoja wizyte u neurologa, na ktora czekalismy 2 miesiace :-( Moze ktos ma namiary na neurologa do ktorego sa krotsze zapisy??
I mala chyba znow bedzie przeziebiona - zaczyna kichac i kaszlec... Ja zreszta tez dzis ciagle kicham :-(
 
priscilla a co sie stalo - zapomnieliscie ??? ja ci n9iestety nie pomoge bo my z innych okolic ...

magdaleona bardzo ciekawa ta twoja Oliwka - nawet noskiem musi sie najesc :)

my juz jestesmy po dzisiejszej wizycie u lekarza - na szczescie mala jest czysta osluchowo i ma zdrowe gardelko i uszy :) a wiec mamy na ten nosek i kaszel dawac eurespal, vit c i smarowac malek plecki i klatek piersiowa; i za tydzien do kontroli - mam nadzieje ze bedzie lepiej :)
 
Niom, przypomnialam sobie popoludniu, ze rano mielismy isc :-p
To byl troche zwariowany tydzien i w ogole wypadlo mi to z glowy :-(
A czym smarujesz plecki? Spirtem czy czyms delikatniejszym??
 
pani doktor kazala kupic pulmex baby; jak mala wstanie i skonczy sie pranie to sie wybierzemy do apteki i dopiero dokonamy zakupow :)
 
Zdrowka dla wszystkich maluszkow!! Moj maly narazie zdrow,choc myslalam ze nie uchowa sie przed zarazkami jak mielismy szpital w domu...ale on dzielnie przetrwal.Za tydzien mamy usg bioderek i zobaczymy czy wszystko jest w porzadku.mam na dzieje ze tak.Bo jak mial 3 tyg to musielismy go szeroko pieluchowac przez miesiac bo mial lekka dysplazje.Czeka nas tez kolejne szczepienie we czwartek.
Priscilla Ale pech:-( mam jakis namiar ale prywatnie i nie sprawdzony osobiscie wiec chyba nie pomoge...
Idziu zdrowka dla malej .Dobrze ze plucka czysciutkie.Katarek i kaszelek mina szybko.
Iza trzymam kciuki za maje.napewno wszystko bedzie ok:tak:
 
Oooo... O tym nie slyszalam. Jak kupisz, to plis napisz od jakiego to jest wieku. Kiedys w aptece pytalam o mazidla do smarowania to wszystkie byly dla straszych dzieci...
Ale Viki miala wtedy 3 tyg, wiec moze juz byly od 5-ego m-ca tylko mi sie wydawalo, ze to jszcze tyyyle czasu do tej pory :-D
 
a wiec kupilam jest to masc rozgrzewajaca na bazie olejku eukaliptusowego i rozmarynowego oraz balsamu peruwianskiego (???) dla dzieci od 7 miesiaca zycia; nam jeszcze zostal miesiac do spelnienia tego kryterium ale bede uzywac w niewielkiej ilosci ; co wazne nie zawiera kamfory ktora moze uczulac ...
 
reklama
JA tez kupiłam małemu plumex i smaruję nim plecki i pierśki. Pani mówiła, że niewielka ilość nie zaszkodzi. Trza kontrolowac czy nie ma żadnych podrażnień skóry.

Ja też byłam dzisiaj u lekarza z małym, dostaliśmy syropek wykrztuśny Pecto Drill.

Najwazniejsze, że nie ma gorączki i ma humorek. Pogoda dziś była piękna to nawet poszłam na spacerek.
 
Do góry