reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

reklama
Witajcie! Nasze wcześniaki tak szybko rosną!Asiuleks - Twoi chłopcy to już prawdziwi kawalerowie. Widzę, że zabawek im nie brakuje - czy potrafią się razem spokojnie bawić?Alda - cieszę się, że Jaś nie potrzebuje już wizyt u specjalistów. Radosny chłopczyk z niego.Kunda - brawo dla Maciusia. Teraz musisz mieć oczy dookoła głowy - raczkujący maluch potrafi szybko dotrzeć w różne miejsca.Pozdrawiam cieplutko!
 
hej wszystkim :-D
asiuleks Twoje chłopaki wyglądają super, chyba masz z nimi urwanie głowy. bardzo mi sie podoba to zdjęcie gdzie tak krzyczą na siebie :-D :-D często tak robią??
 
Hi hi hi ;-)
Abrzuska - oni na siebie nie krzycza tylko buziaka sobie daja hi hi
A urwanie glowy z nimi mam - czesto sa nieznosni, ale potrafia tez byc kochani i sie ladnie bawic ;-)
 
ale tan czas leci u nas minal juz rok:-) odkad Macio sie pospieszył z przyjciem na swiat:-)

zaraz zdmuchne swoeja pierwsza swieczke na pierwszym torcie
2fo6.jpg
 
reklama
Dawno nikt nie wklejal, więc wysyłam fotkę. Jonatan ma sie dobrze, chociaz aktualnie całą rodzina przechodzimy ospe. Razem ze mna. :-(
Ale ogolnie zdrowy, sladów wczesniaczych problemów nie ma. Wazy 9700, biega, wdrapuje sie wszędzie gdzie nie wolno i jest kochanym chlopaczkiem.

jonuythe2.jpg

jonuuq5.jpg
 
Do góry